Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Житлова нерухомість  >  Будинки, дачі, котеджі  >  Продаж будинку із земельною ділянкою с. Плав‘я

   Продаж будинку із земельною ділянкою с. Плав‘я  (продам)

Ціна: 42 000 $

Продається будинок площею 61.2 м2 разом із земельною ділянкою площею 30 соток в мальовничому селі Плав'я, Сколівського району. Чудове місце серед карпатських гір. Неймовірні краєвиди, що відкриваються - нікого не залишать байдужим. За 5 км знаходиться гірськолижний курорт "Плай". До траси Київ-Чоп близько 4 км. В селі розвинута інфраструктура (церква, магазини, гірська річка, готелі, приватні котеджі для відпочинку). Поруч знаходиться смт Славське. Це чудовий варіант для введення бізнесу чи просто дачі для відпочинку.
Також в продажі є земельні ділянки біля будинку різних площ. Детальніше за телефоном.
Можливий торг.


Реклама

Оголошення із рубрики "Дома, дачи, коттеджи"переглянути все
Продам Дом Восточный метро Индустриальная
Продам Дом на Восточном, 15 минут пешком метро Индустриальная. Отличное месторасположение, 2 минут
Продається дача в мальовничому місті коло річки с. Браїлів.
Дача в мальовничому місті біля річки с. Браїлів. Баня на дровах. Мангал з плитою і коптильнею. Дорос
ЭКО-дом со сруба! Центр! Собственник. Срочно!Торг 75 000 $
Продам очень уютный дом на участке 10 сот, для семьи из 4 человек. Место нахождения дома, в самом ЦЕ
Эко-дом. Идеальный участок. Собственник. Срочно! 110000 $
Продам 2-х этажный дом  140 кв м, расположен на шикарном, идеально ровном участке. Ухоженный  огро
Продам дом в Лисичанске
Продам очень хороший жилой дом по ул. Московской в г. Лисичанске (общая площадь 127.5 кв
Земельна ділянка +будинок смт.Шкло
8
Земельна ділянка +будинок смт.Шкло

Продаж ділянки з будинком в Смт. Шкло. Площа земельної ділянки - 31 сотка, площа будинку - 200/120/20. 1 поверх, 4 кімнати. Будинок цеглянний. Земельна ділянка біля соснового лісу, дуже зручне розташування Комунікації: скважина є,вода, газ в будинку,світло поки ...