Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Туризм, свята, спорт, відпочинок  >  Організація шоу, урочистостей, корпоративів.  >  Послуги ведучих та артистів  >  Ведучий на новорічні корпоративи

   Ведучий на новорічні корпоративи  (пропоную)

Ціна: 200 $

                               

Новорічне з  святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі Ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та Класичні програми, дінамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні Зіркові костюми на Ваших гостях - и все це для Вас!  

    Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як важліво всім піті від «сіріх» буднів и «занурітіся» в свято, у світ радості и веселощів. Я, Комарницький Юрій, майстер перевтілень, шоумен, тамада и ведучий з 15-річним стажем можу сделать з вашого корпоративу Справжня зимову казку, «відірватісь на повну !!!» и зарядитися колектив позитивною енергією на весь Наступний рік. Мій стиль ведення - це хороший настрій, тактовність , інтелігентній гумор та легка імпровізація, без «універсальної» програми. 

  А вдаліні підібрана музика від нашого Ді-джея, під вподобання будь-якої компании, зроблять Святковий вечір по-Справжня незабутнім.

   Серед моїх КЛІЄНТІВ фірми и компании: «Ельдорадо», AVON , «555», «Рукавичка», «Джміль», «Ватсон», Приватбанк, ОККО, Проктер анд Гембл, А Ля-Мінута, Українські делікатеси, та інші компании та ПРИВАТНІ особин.   Телефонуйте и ми все детально обговоримо.


Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги ведущих и артистов"переглянути все
Организация и проведение мероприятий, праздников и шоу программ
Ивент агентство «SYRUP» предоставляет услуги по организации и проведению: ●      детских празд
Артисты
Развлекательное  научное шоу познакомит с миром науки детей и взрослых Винницы и Винницк
Уникальная игровая реальность 24/7
IRONCAGE – это уникальный проект, которому нет аналогов во всем мире. Игровая реальность с возможнос
Фокусник на праздник в Киеве
На сегодняшний день организация различных мероприятий и торжественных вечеров т
вечеринку настоящего афро-украинский шоу ( группа - Alfa-Alfa) .
афро-украинский шоу ( группа - Alfa-Alfa)  НА ВАШЕ МЕРОПРИЯТИЕ. П
Ведуча Весілля, дні народження, корпоративи, випускні вечори
5
Ведуча Весілля, дні народження, корпоративи, випускні вечори

Бажаєте проведення - душевно, красиво, емоційно, щиро і з усією відданістю до вашого свята? Дзвоніть! Я щаслива, коли щасливі і мої клієнти! Усі деталі щодо проведення свята, партнерів, знижки - по телефону! Буду рада нашому знайомству. Додатково обговоримо послуги ...