Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Туризм, свята, спорт, відпочинок  >  Організація шоу, урочистостей, корпоративів.  >  Послуги ведучих та артистів  >  Ведуча! Весілля, дні народження, корпоративи, випускні вечори

   Ведуча! Весілля, дні народження, корпоративи, випускні вечори  (пропоную)

Ціна: 9 000 грн.

Бажаєте проведення - душевно, красиво, емоційно, щиро і з усією відданістю до вашого свята? Дзвоніть! Я щаслива, коли щасливі і мої клієнти! Усі деталі щодо проведення свята, партнерів, знижки - по телефону! Буду рада нашому знайомству. Додатково обговоримо послуги DJ, шоу-програму, світло, звук, музику! Усе якісно і перевірено роками!

Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги ведущих и артистов"переглянути все
Тамада, живий вокал, музика та спецефекти для свята
Організація та проведення свят — ми знаємо, як це робиться! Будемо знайомі: ми — органі
Бачата в Кременчуге
Набор в две группы по направлению БАЧАТА! Для желающих без опыта: Пн.,Ср.Пт. - 19:00 Для
тамада тверь
Ещё не определились с ведущим на ваш праздник? Свадебное торжество? Или юбилей? tamada69.ru Предлаг
тамада
Ведущий свадебных и юбилейных вечеринок без занудства и нафталина. tamada69.ru Мне приятно быть част
Заказ Деда Мороза и Снегурочки в городе Днепр.
Заказ Деда Мороза и Снегурочки в городе Днепр.Друзья, предлагаем украсить Ваши Новогодни