Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Косметологія  >  Манікюр і педикюр  >  Манікюр

   Манікюр  (пропоную)

Ціна: 150 грн.

Манікюр
- чистка;
-покриття гель лаком;
- дизайн нігтів;
- френч;
- укріплення акриловою пудрою, гелем.

Реклама

Оголошення із рубрики "Маникюр и педикюр"переглянути все
Коррекция. Наращивание ногтей. Акрил. Гель. Киев. м. Крещатик, Дружбы Народов, Дарница. Низкие цены.
Профессионально. Качественно. Креативно. Business-French. Эксклюзивный дизайн. Аппаратный маник
Наращивание ногтей. Акрил. Гель. Киев. Печерская. Лукьяновская. Львовская пл. Фото. Цена.
НАРАЩИВАНИЕ НОГТЕЙ. Акрил. Гель. В Киеве. м. ПЕЧЕРСКАЯ. ЛУКЬЯНОВСКАЯ. ЛЬВОВСКАЯ пл. Фото. Цена.
Наращивание ногтей. Киев. Акрил. Гель. Университет, Арсенальная, Красноармейская. Френч.
НАРАЩИВАНИЕ НОГТЕЙ. Акрил. Гель. Киев. м. УНИВЕРСИТЕТ. АРСЕНАЛЬНАЯ. ул. КРАСНОАРМЕЙСКАЯ. Френч.
Наращивание ногтей. Киев. Акрил. Гель. Академгородок. Святошино, Нивки. Низкие цены.
НАРАЩИВАНИЕ НОГТЕЙ. Акрил. Гель. Киев. м. АКАДЕМГОРОДОК. СВЯТОШИНО. НИВКИ. Низкие цены. Форма –
Наращивание ногтей. Акрил. Гель. Киев. м. Крещатик. Левобережная. Лесная. Коррекция ногтей.
НАРАЩИВАНИЕ НОГТЕЙ. Акрил. Гель. В Киеве. м. КРЕЩАТИК. ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ. ЛЕСНАЯ. Коррекция. Французский
Манікюр нарощування Житомир
3
Манікюр нарощування Житомир

Всі види манікюру (обрізний, європейський, апаратний), нарощування, зміцнення нігтів, покриття гель лаком, роспис нігтів та малюнкиЦіни: - Манікюр обрізний - 30 грн. - Однотонне покриття гель-лаком -70 грн, - Однотонне покриття + манікюр - 100 грн. - Лунний,френч, ...

Манікюр Укріплення, корекція, нарощення нігтів Коломия Львів
5
Манікюр Укріплення, корекція, нарощення нігтів Коломия Львів

Дорогі дівчатка і жінки,  запрошую вас на якісний стійкий манікюр/гель лак/нарощення нігтів.  • Великий вибір кольорів!  • Стійкий манікюр на 3-4 тижні!  • Інструменти дезинфікуються і стерелізуються при Вас!  • Доступні ціни! * Манікюр (обрізний/комбінований - ...

Курcи нігтьової майстерності
3
Курcи нігтьової майстерності

Для практикуючих майстрів:-курс Підвищення кваліфікації «Комбінований та Апаратний манікюр»;-курс «French color&classic»;-«Художній акварельний розпис».За короткий термін я ознайомлю тебе з основою, поділюсь готовити кейсами, які важливі для роботи майстра , ...

Манікюр та педікюр, нарощування нігтів вигідно
1
Манікюр та педікюр, нарощування нігтів вигідно

Привіт, ми з України!Я Ксенія, і я залюбки можу стати твоїм майстром✅Маю 4-річним досвід роботи майстром манікюру та педікюру в салоні, у сердці Києва❤️✅ПОНАД УСЕ: СТЕРИЛЬНІСТЬ інструментів та всього, що стосується гігієни та здоров‘я❗️✅ Обираю найкращу та ...