Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Біологічно активні добавки  >  Окарін - пробіотик українського походження. Повинен бути у кожному домі

   Окарін - пробіотик українського походження. Повинен бути у кожному домі  (продам)

Ціна: 55 грн.

Oкарін - це натуральний продукт, який містить активні мікроорганізми нормальної мікрофлори людини в концентрації необхідної для нормалізації мікрофлори кишківника. Використання Oкаріну забезпечує підтримку стільникових протипухлинних реакцій, запобігає захворюванням шлунково-кишкового тракту інфекційної і неінфекційної природи, підвищує неспецифічну резистентність організму.

Про позитивні якості окаріну свідчать відгуки вдячних пацієнтів:«Сьогодні окарін в моїй аптеці швидкої допомоги завжди. Я постійно тримаю в холодильнику 5 баночок Окаріну на випадок якщо:

- захворює дитина ... віруси, бактерії, грибки - окарін

- болить животик, кольки, розлад шлунка і т.д. - окарін

- лейкоцити в сечі, хронічний пієлонефрит, цистит - окарін

- ангіна у чоловіка - окарін                       

- нежить, гайморит, коліт та інші хвороби цивілізації - окарін

Вперше два роки тому я випадково натрапила в мережі на продукт окарин і під девізом «не спробуєш, не впізнаєш» вирішила спробувати.

Спочатку мене підкупило те, що це вітчизняний продукт.  А сьогодні мене підкуповує те, що окарін дієвий препарат в моїй аптечці «Швидкої допомоги».

Дуже важливо, що цей препарат виготовляється тільки у нас в Україні, а користується популярністю далеко за її межами.


Реклама

Оголошення із рубрики "Биологически активные добавки"переглянути все
Рыбий жир Madre Labs Omega 800, 1000 mg, 30 капсул
Рыбий жир Madre Labs Omega 800, 1000 mg Производитель Madre Labs, США, 30 к
Корня петрушки экстракт
Состав: корня петрушки экстракт жидкий. Показания: экстракт корня петрушки усиливает мочеотдел
Мяты экстракт
Состав: экстракт листьев мяты жидкий. Описание и показания: обладает вяжущим, спаз
Инутан
Продукт рекомендуется как  универсальное средство для коррекции  обменных процессов, в том числ
Могушник- Мужское здоровье
  Продукт рекомендуется для улучшения функций мочеполовой системы у мужчин. Он предупреждает п
Контрактне виробництво дієтичних добавок та спортивного харчування
5
Контрактне виробництво дієтичних добавок та спортивного харчування

ТОВ ГРІН-ФАРМА (Україна) надає послуги контрактного виробництва ( Private label) з виготовлення дієтичних добавок, спортивного харчування та профілактичних препаратів різних форм випуску. Сертифіковані за європейськими стандартами якості та безпеки виробничі потужності ...

Изотек 10мг izotek 60таб Ізотек Акнетин
4
Изотек 10мг izotek 60таб Ізотек Акнетин

Изотек 10 мг 60 таб 850грн 20 мг 30,60,100таб Лечение акне Пересилка НП Укр почтой Все вопроси на Вайбер