Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Лікарські трави  >  "Напій на кожен день"- для здоров'я всієї родини.

   "Напій на кожен день"- для здоров'я всієї родини.  (продам)

Ціна: договірна

"Напій на кожен день" - це оздоровчий продукт для щоденного застосування, що підходить для всіх: від дітей до літніх людей. Обов'язковий продукт для здоров'я всієї родини.

Для людей, які страждають дисліпідемією, жировою метаморфозом печінки, гіпертонією, гіперліпемією, ожирінням, цингою, а також має особливу дію при дефіциті вітаміну С в організмі і інших захворюваннях, пов'язаних з його нестачею.

1-Регулює баланс ліпідів в крові. Чай "Напій на кожен день" має хороший ефект зниження артеріального тиску, пом'якшує кровоносні судини, виводить токсини, нормалізує баланс рідини в організмі. Для людей, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи, гіпертонією і цукровим діабетом, має особливий позитивний ефект.

2-Антиоксидантна дія. Екстракт поліфенолу, що міститься в  "Напої на кожен день", є одні з кращих антиоксидантів, який допомагає організму нейтралізувати зайві вільні радикали.

3 -Сечогінна дія, покращує роботу серця. Сприяє виведенню рідин і натрію з організму, знижує гіповолемію, зменшує навантаження на серце, тим самим зміцнюючи його, так само сприяє виведенню  токсичних речовин і запобігає утворенню гострої ниркової недостатності.

4- Очищаючу і омолоджуючу дію. Володіє очищуючою дією, виводить шлаки з організму, покращує травлення шлунка, має виражений жироспалювальний ефект, запобігає ожирінню, підвищує імунну систему організму, сприяє виведенню токсинів, омолоджує, бореться з целюлітом і зайвою вагою.

5 -Регулює роботу кишечника.  Швидко нормалізує стул, виводить з кишечника всі, що відклалися токсини і шлаки, живить і відновлює пошкоджену слизову оболонку, має послаблюючу дію. Підходить як дітям, так і людям похилого віку, обов'язковий продукт для здоров'я всієї родини.

6 - Тонізуюча і загальнозміцнююча дія. Унікальний склад даного чаю сприяє поліпшенню роботи нервової системи, тим самим має тонізуючу дію, сприяє гарному  і піднесеному настрою, усуває втому, покращує метаболізм організму. 


Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные травы"переглянути все
Береза,брунька.
 Упаковка 100 грам. Суха березова брунька. Лікарська сировина. Набряки ниркового і серцевого поход
ЭссенциалКомплекс БАД нормализует деятельность печени
ЭссенциалКомплекс БАД нормализует деятельность печени
Смородина чорна,лист.
Упаковка 100 грам.Сухий лист смородини чорної.Лікарська рослина. Володіє дезінфікуючими якостями, за
Плакун верболистий,трава.
Упаковка 100 грам. Суха трава плакун верболистий. Лікарська рослина. Діє як в'яжучий і протизапальн
Капсули з червоного рису від Доюань для очищення кровоносних судин
Пропоную капсули з червоного рису від Douan. Склад: червоний рис, який місти