Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Лікарські трави  >  «Зберігаючи здорові нирки ти зберігаєш своє здоров'я»

   «Зберігаючи здорові нирки ти зберігаєш своє здоров'я»  (продам)

Ціна: договірна

 "Нирковий чай" уже чимало років на ринку й завоював довіру покупців, якщо ви будете приймати тривалий період чай - ефективно будуть вилучені токсини, жири зі стінок кровоносних судин, щоб помякшити кровоносні посудини й зміцнити їхні стінки, зробити їх гнучкими, знизити вязкість крові, очистити нирки й розширити функції нирок, усунути запаморочення, шум у вухах, симптоми безсоння.

 

 "Нирковий чай" має унікальну формулу, у зручному виді в пакетиках, безпечний у використанні, що робить його використання комфортним – будь-то будинку, будь-то в дорозі або на роботі, під час прогулянки, - ви можете в будь-який час у будь-якому місці відпочити й розслабитися, щоб ви й ваша родина насолоджувалися щастям сімейного життя щодня .

"Нирковий чай" - пийте на здоров’я.


Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные травы"переглянути все
Пищевая непереносимость гистамина
Пищевая непереносимость гистамина (HIT- histanine intolerance) возникает при из
Береза,брунька.
 Упаковка 100 грам. Суха березова брунька. Лікарська сировина. Набряки ниркового і серцевого поход
Эфамол (Efamol ) аутизм, гиперактивность, СДВГ, ЗПРР, слабая концентрация внимания, речь. Купить Эфамол, отзывы Эфамол, Эфамол Англия
Имя Efamol является гарантией высочайшего качества и чистоты продуктов, что позволяет употр
Панкреафитам – Аминофит для улучшения работы поджелудочной железы
Панкреафитам – Аминофит для улучшения работы поджелудочной железы  Состав: топинамбур, ты
Смородина чорна,лист.
Упаковка 100 грам.Сухий лист смородини чорної.Лікарська рослина. Володіє дезінфікуючими якостями, за