Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Продукти харчування  >  Кондитерські вироби  >  Фабрика «ЖЛ» представляє колекцію новорічних подарунків 2015

   Фабрика «ЖЛ» представляє колекцію новорічних подарунків 2015  (продам)

Ціна: договірна

Житомирська кондитерська фабрика «ЖЛ» розробила колекцію різдвяних подарунків до Нового 2015 Року. Асортимент новорічних солодощів включає 15 варіантів в різних видах упаковки - картонні коробки, пакети, жерстяні чемоданчики. Крім цього колекція розроблена в найрізноманітніших дизайнах, вагових форматах і цінових категоріях, тому кожен зможе знайти подарунок собі до смаку.

До складу подарунків увійшли найбільш популярні солодощі ТМ «ЖЛ» та ТМ «Doma», в тому числі і новинки 2014 року: «Грильяж горіховий мікс», «Тофан горіховий мікс», молочні цукерки «Річ крем», батончик «Мілк вейв» та інші.

В новорічну колекцію від «ЖЛ» входить подарунок-чемоданчик «Ялинка» вагою 500г, виготовлений в металевому корпусі з ексклюзивним розписом. Також фабрика «ЖЛ» вперше цього року представляє подарунок з героями улюбленого дитячого мультфільму «Маша та Ведмідь» - це картонний чемоданчик вагою 640г з сюрпризом всередині - ексклюзивним 3D-пазлом. Такі ж 3D-пазли можна знайти і в новому яскравому і кольоровому подарунку від фабрики «ЖЛ» «Пригоди Діда Мороза», 600г.

Традиційно увійшли в новорічну лінійку 2015 і улюблені подарунки - жерстяні кульки «Новорічні», виконані у вигляді старовинних новорічних іграшок, а також картонний саквояж «З Новим Роком!» вагою 540г. А ось кулька «Ностальжі» 192г цього року набула нову зручну і презентабельну картонну упаковку.

Новий дизайн отримали також і подарункові кульки вагою 300г і 450г - кожен з подарунків прикрасили персонажі популярного українського мультфільму «Як козаки ...» з різними історіями.

Новорічні подарунки від "ЖЛ" - це справжня прикраса зимових свят і кращий сюрприз, який подарує Вашим близьким святковий настрій.


Реклама

Оголошення із рубрики "Кондитерские изделия"переглянути все
мёд оптoм
Мёд оптом, цветoчный, гpечиxа, таежный, гоpный, василек. Kачecтвенный, вcе дoкументы. Дoставка в кyб
Куплю оптом просроченные продукты питания
Куплю проблемные продукты питания с истекшим сроком реализации, брак, некондицию, продукты питания с
Как выбрать свадебный торт?
Все свои самые сладкие мечты о том, какой будет совместная жизнь, молодожены воплощают именно в нем
Продам натуральный мед, фасованный (стекло), порционный( блистера).
Продам натуральный мед порционный, упакованный в круглые блистеры по 35, 70, 150 гр. Есть и в с
Карамель Посох НОВОРІЧНИЙ Мікс
6
Карамель Посох НОВОРІЧНИЙ Мікс

Новорічна карамель у вигляді кольорового посоху - чарівний десерт, що вражає своєю яскравістю та смаковим різноманіттям. Кожен шматочок цієї ароматної ласощі розкривається відтінками веселкових кольорів. Зелений, червоний, синій , жовтий, блакитний та інші ...