Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Житлова нерухомість  >  Будинки, дачі, котеджі  >  Будинок, дачний будинок, земельна ділянка, сад город

   Будинок, дачний будинок, земельна ділянка, сад город  (продам)

Ціна: 20 000 $

Продається дачний будинок в селі Дібрівки Бартатівська сіль рада, садове товариство "Лісний". 4.5 соток землі, будинок має 60.8 кв.м. Гараж, сарай, туалет, душ, бойлер, вода (насос в криниці). Сад фруктові дерева, виноград. Все в дуже хорошому стані. 20 км від центра Львова. Торг біля будинку. Продаж від власника. https://youtu.be/mXqwRl2UMO4


Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Дома, дачи, коттеджи"переглянути все
Отдам жилой дом в хорошие руки.
Продам жилой дом от собственника в с.Козаровичи. Есть все коммуникации. Спутниковое ТВ
Продам дом в Лычанке под Киевом
Продам отличный 3х этажный кирпичный дом, с ремонтом. Можно заезжать и жить. Удобное месторасположен
Дом
1500$ ( торг)  Продам дом  пгт. Михайловка ул. Гоголя35а 
Продам дом с участком Осокорки
Продам дом с участком в дачном кооперативе «Старс», дом 540 кв. м участок 30 соток сделана набережна
Продам дом. г Харьков, м. Академика Павлова, п Кирова
м. Академика Павлова, поселок Кирова. Площадь общая 215 м ² Площадь
Продаж будинку із земельною ділянкою с. Плав‘я
10
Продаж будинку із земельною ділянкою с. Плав‘я

Продається будинок площею 61.2 м2 разом із земельною ділянкою площею 30 соток в мальовничому селі Плав'я, Сколівського району. Чудове місце серед карпатських гір. Неймовірні краєвиди, що відкриваються - нікого не залишать байдужим. За 5 км знаходиться гірськолижний ...

Земельна ділянка в с. Лішня
1
Земельна ділянка в с. Лішня

Продається земельна ділянка в с. Лішня, Дрогобицького району, Львівської області, мікрорайон "Сад". Призначення - будівництво. З комунікацій: електрика, газ. Площа ділянки - 14 соток. Кадастровий номер : 4621284800:01:002:0635. На території є фундамент. ...