Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Ремонтно-будівельні послуги  >  Сантехнічні роботи  >  Хімічна технологія промивки опалення

   Хімічна технологія промивки опалення  (пропоную)

Ціна: договірна
Автор: Михайло  ( 04.07.2017)
Підприємство: Котлочист
Місцезнаходження: Україна, Львівська область, Львів
Дата публікації: 08.12.2017

Котлочист пропонує вам хімічний метод промивки системи опалення. Суть її в тому, що: вся система опалення заповнюєтся хімічною речовиною яка з легкістю розїдає накип та інші відкладення і їх поступове виведення з системи опалення. 

Більше за цими контактними даними: 

097 47 60 545
Або пишіть:
на Viber: 099 271 70 20
на e-mail: biz-ogoloshennia@ukr.net

http://www.biz-info.com.ua/ads/budivnytstvo/santekhnika-vodopostachannya-opalennya

Реклама

Оголошення із рубрики "Сантехнические работы"переглянути все
Надувные заглушки для трубопроводов диаметром от 35 до 1200 мм
Заглушки KAB служат для оперативного и надежного перекрытия водопроводных и канализационных труб диа
Монтаж котлов (систем отопления)
Компания «Софиевка» предоставляет полный комплекс работ по монтажу инженерных систем отопления. Мы я
Погано гріють батареї
Якщо погано гріють батареї потрібно промивати систему опалення. Компанія kotlochyst пров
Сантехнические работы в Киеве .
Полный спектр сантехнических работ в Киеве . Замена кранов  Чистка канализац
Промивка батарей
Компанія Котлочист пропонує якісну та швидку промивку батарей різного типу Більше інфор
Промивка труб водопостачання
1
Промивка труб водопостачання

Компанія  kotlochyst пропонує якісну промивку хімічним способом труб водопостачання.

Промивка системи опалення в багатоповерхому будинку
1
Промивка системи опалення в багатоповерхому будинку

Компанія  проводить якісну п ромивка псистеми опалення в багатоповерхому будинку . Більше інформацій по телефону або на сайті Біз-інфо

Монтаж труб: водопровода, канализации, отопления. Установка прибор
1
Монтаж труб: водопровода, канализации, отопления. Установка прибор

Вам нужно выполнить комплексный монтаж сантехники под ключ? Оборудовать квартиру, частный дом или офис системами ОВК ( отопление, водоснабжение, канализации)? Установить сантехнические приборы? Устранить неполадки? Все это я выполняю лично. Я - сантехник с ...