Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Информационно-образовательные  >  Електронна шкільна бібліотека онлайн

   Електронна шкільна бібліотека онлайн 


Сучасний навчальний процес більш спрямований на заохочення до самоосвіти. Величезний обсяг інформації, що отримає школяр, запам'ятати дуже важко и ефективність освіти залежить від його прагнення до самостійної роботі, та можливості відпрацьовувати матеріал користуючись різними джерелами. Але часто, у школі доводиться освоювати матеріал за підручниками, що вже не відповідають вимогам часу та просто знаходяться у досить поганому стані. Все більше чиновники від міносвіти говорять про необхідність батькам самотужки забезпечувати дітей всією літературою, необхідною для занять.


Але крім значної суми, яку їм доведеться витратити на купівлю підручників, існує інша проблема. Зараз в Україні у школах користуються учбовим матеріалом різних авторів. Буває, що у одному класі є два, або три варіанти підручників. Це досить складно для вчителів та учнів. Така ситуація складається з різних причин та триває вже не один рік. Вона нелогічна, але змінити її поки не вдається з різних причин. Процес реформування шкільної освіти у країні затягнувся і викладачам та вихованцям доводиться пристосовуватися до реальності.


Щоб спростити доступ кожній дитині до матеріалів, які необхідні для навчання створено сайт shkola, де можна знайти підручники якими зараз користуються в українських школах. Максимально проста система пошуку, та повна колекція книжок і додаткових матеріалів, допоможе швидко отримати необхідний матеріал для навчання. Зробити це можна абсолютно безкоштовно, що є великою перевагою сайту shkola.in.ua. Тут представлені не тільки підручники, а і робочі зошити, які допоможуть краще засвоїти матеріали. Надається навчальна література по всіх основних предметах середньої школи з першого по одинадцятий клас.


На сайті можна знайти підручники різних років видавництва. Вони можуть бути ідентичними, а іноді мають деякі відмінності. Вони незначні, хоча буває, що для засвоєння матеріалу необхідне конкретне пояснення, якого у підручнику виданому у школі дитині, просто нема. На сайті ви завжди зможене знайти таку інформацію швидко, без зайвих зусиль на пошуки необхідної версії підручнику і не витрачаючи грошей на його купівлю.


Объявления из рубрики "Информационно-образовательные" посмотреть все
оформление штампа чертежа красноярск в красноярске
начертить чертеж красноярск в красноярске начертить чертеж программа красноярск в
Ваши вакансии - наши кандидаты. Львов
Кадровый центр Формула Успеха – включает в себя отдел рекрутинга (по
Семинар известного адвоката по новинкам налогового законодательства
ПРИГЛАШАЕМ НА АВТОРСКИЙ СЕМИНАР-ПРАКТИКУМ 21 октября 2016 года, с 9-30 до 17-30, в
Традиционная астрология
1.  Трактовка Вашего личного гороскопа2.  Прогнозы по всем сферам жизни (партнерские отн
Журнал о меде, пчелах и пасеке "РойПчел"
Давно известно, что мед – это одно из самых полезных продуктов, который имеет прекрасный вкус и обла