Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Канцтовари, сувеніри, біжутерія, годинник  >  Ювелірна продукція  >  Слов'янський оберіг «Коловрат»

   Слов'янський оберіг «Коловрат»  (продам)

Ціна: 98 грн.

У подарунок "Шнурок Натільний, Шкіра натуральна."

Коловрат – стародавній слов'янський символ Сонця

Одним з найстародавніших слов'янських свастичних символів є Коловрат, що втілює вогненну міць ДаждьБога, Сварога і Ярила, а також, самого Сонця. Назва знака походить від слова коло, тобто сонячне коло. Сам символ являє собою коло з загнутими промінчиками, що у багатьох викликає асоціацію з символікою фашистів, хоча це абсолютно не так. Німецькі та слов'янські племена в давнину представляли собою один народ, і відповідно символіка була якщо не одна і та ж, то багато в чому збігалася. 
Солярна символіка не дарма використовувалася стародавніми Русами, їх життя було повністю підпорядкована сонячному круговороту, Сонце - зосередження життя і символ родючості, наповнювало своїм вогнем обереги, вишивки, прикраси. Символіка солярного знака Коловрата використовувалася в Ведичних обрядах і для захисту храмів від негативної енергетики. 
Без потужної сили Ярила-Сонця, яку уособлює Коловрат, не можливе життя на землі, жодна перемога слов'ян не обходилася без стяга із зображенням Коловрату, зображення цього знака знаходять на кольчугах і шоломах в древніх могильниках. 
Оберіг Коловрат виготовляли зазвичай з сонячного металу золота або з дешевших жовтих металів бронзи або латуні. Використовувався він, як обережний знак в основному волхвами і чарівниками. В даний час цей могутній вогняний символ захистить свого власника від нещасть, негараздів і проблем, допоможе вийти зі складних кризових ситуацій. 
Зображений на одязі воїна, на зброї і прапорах Коловрат обов'язково принесе перемогу, розтрощить ворогів, проведе воїна по шляху Прави, якщо воїн загине в чесному бою. 
Сонячні промені Коловрата можуть рухатися по сонцю і проти сонця, Коловрат може бути, також укладено в коло, що символізує вічний рух Всесвіту. У самій структурі Коловрата укладені зміни пір року, що дозволяє використовувати його, як наймогутніший оберіг в будь-який час року. Могутня символіка Коловрата приверне здоров'я, силу, удачу, мудрість і багатство, а також, принесе в сім'ю любов і гармонію.

Виготовлений з міцної, полірованої сталі.
Оберіг має діагональ: 2,5 см .

Доставка по всей Украине осуществляется транспортной компанией «Нова Пошта»

 

Загляни, выбери, закажи :)

 

ascent- shop .com


Реклама

Оголошення із рубрики "Ювелирная продукция"переглянути все
Жіночий срібний кулон Тризубець
Срібний кулон Тризуб жіночий, в наявності. Матеріал виготовлення: срібло (925 проба), ро
Элитная бижутерия в Киеве
Каждая женщина хочет выглядеть неповторимо и не жалеет сил на создание неповторимого образа. Индивид
Подвески - чармики- в наличии
Здравствуйте, рукодельницы и хенд-мейдеры :) Приглашаю Вас в свою группу в ВК -  http://vk.com/red_e
Фоамиран - материал для создания искусственных цветов - в наличии
  Здравствуйте, рукодельницы и хенд-мейдеры :) Приглашаю Вас в свою группу в ВК -
Серьги синие кисточки Стрекоза
Красивые лёгкие серьги с подвеской стрекоза на цепочке от Дарадара Лексина. Цвет нитей г
Золотые серьги 7,7 грамм. Комісійний магазин Золото та Срібло.
3
Золотые серьги 7,7 грамм. Комісійний магазин Золото та Срібло.

Продам Серьги золотые 585 пробы. Б/у. Стильные, с темными и светлыми камнями.Вес 7,7 грамм. Цена 7007,00 грн. Английская застёжка.Артикул 17011910000141Золотые украшения б/у после полной очистки и реставрации.Комиссионный интернет магазин "Золото и Серебро".Другие наши ...

Серьги золотые 2.54 грамм, проба 585, б у. Комісійний магазин Золото та Срібло.
4
Серьги золотые 2.54 грамм, проба 585, б у. Комісійний магазин Золото та Срібло.

Продам Серьги золотые 585 пробы. Б/у.  Вес 2,54 гр. Цена 2311,00 грн. Классической формы. Английская застёжка. Артикул 17011960000509 Золото после полной очистки и реставрации. Комиссионный интернет магазин "Золото и Серебро". Золотые украшения б/у, из ...

Изящные золотые сережки 3,04 грамм, б у.
3
Изящные золотые сережки 3,04 грамм, б у.

Серьги золотые 585 пробы. Б/у.  Изящной, стильной формы. Вес 3,04  грамм. Цена 2766,00 грн.  Английская застёжка. Артикул 17011050000031 Золото после полной очистки и реставрации. Комиссионный интернет магазин "Золото и Серебро". Есть много других подобных товаров. ...

Золотые серьги Конго 5,64 грамм. Золотые украшения бу.
3
Золотые серьги Конго 5,64 грамм. Золотые украшения бу.

В продаже серьги Кольца Конго Комбинированные, золото двух оттенков, 585 пробы. Вес 5,64  грамм. Цена 5132,00 грн. Артикул 17010100000167 Золото после полной очистки и реставрации. Комиссионный интернет магазин "Золото и Серебро". Есть много других подобных товаров. ...