Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Масаж

   Масаж  (пропоную)

Ціна: договірна

Класичний, антицеллюлітний, вакуумный, медовий. З виїздом до клієнта у зручний для Вас час. Доступні ціни.

Реклама

Оголошення із рубрики "Медицина, косметология"переглянути все
Йога на троещине
Школа йоги проводит набор в группу йога для начинающих. В занятии будет при
Восковая эпиляция !Качество гарантирую!Киев!
Женская Эпиляция:Глубокое бикини - 100,Бикини - 50,Ноги полностью (2 ноги) - 10
Похудеть легко!
Предлагаем в составе индивидуальной программы похудения и оздоровления низкокалорийный диетиче
Массаж
Массаж антицеллюлитный, лечебно-оздоровительный (Обертывание) русский, классический, мед
Natural Unison
Natural Unison - линия натуральных продуктов для женщин и мужчин, пробуждающие чувственность и сексу
Масаж - Як гарант хорошого здоров я
1
Масаж - Як гарант хорошого здоров я

Мій масаж не тільки як засіб розслаблення чи зняття стресу . А й насамперед оздоровча дія вже після 1 - 3 сеансу.В залежності від проблеми або потреби.Надаю якісні послуги професійного масажиста . Вибір за вами .Пропоную вам шлях оздоровлення не виходячи з ...

Масаж - Здоров я для вас
2
Масаж - Здоров я для вас

Я пропоную вам мій масаж ,як засіб для відчуття легкості після важкого робочого дня .А також при хворобах які довгий час турбують вашу спину.Якщо у вас є бажання або ж потреба в моїх послугах. Терміново пишіть мені .І я вам допоможу ! ...

Масаж - в різноманітті .
1
Масаж - в різноманітті .

В спектр мої послуг входять такі різновиди масажу як : 1)Лікувальний 2)Розслабляючий 3)Масаж з бадьорим ефектом для організму 4)Медовий масаж 5)На ранніх етапах ,вправка дисків ( хребців ). Якщо вас виникла проблема зі спиною !Або ж маєте потребу в моїх послугах ...