Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Рослини  >  Насіння, саджанці  >  Охорона квартир, офісів, особиста охорона, системи відеоспостереження - Гепард НДСО

   Охорона квартир, офісів, особиста охорона, системи відеоспостереження - Гепард НДСО  (інше)

Підприємство: Гепард
Місцезнаходження: Люстдорфська дорога, 23, Одеса, Одеська область, Украина, 65000
Дата публікації: 29.09.2023

Охоронне агентство Гепард НДСО - це високопрофесійний і надійний партнер у забезпеченні безпеки в Одесі та області. Наш досвідчений колектив гарантує якісну і багатопрофільну охорону, а також надає високоефективні юридичні та детективні послуги. Ми пишаємося тим, що забезпечуємо стабільність і надійність вашої безпеки в будь-який час доби. Наша технічна база містить  передове обладнання провідних фірм, забезпечуючи бездоганне функціонування системи охорони. У нас є рішення для кожної потреби - від охорони квартир і будинків до охорони бізнес-об'єктів і супроводу вантажів. Наші послуги доступні цілодобово, без вихідних, з вигідними цінами та акційними пропозиціями.

Охорона квартири - це невід'ємна частина забезпечення безпеки і збереження майна. В Одесі, де випадки проникнення в житло не рідкість, охоронна агенція Гепард НДСО надає надійне і професійне рішення для захисту вашого будинку. Ми гарантуємо цілодобову безпеку ваших цінностей. Сучасне обладнання та технічна база провідних фірм забезпечують високий рівень безпеки. Наші фахівці проводять монтаж системи швидко та ефективно, а наші інженери дбають про безперервну роботу системи. Ми пропонуємо гнучку цінову політику, що дає змогу підібрати оптимальне рішення для вас. Якість обслуговування, професіоналізм і лояльність до клієнтів - наші головні принципи. Обравши Гепард НДСО, ви отримуєте надійний захист вашої квартири і спокій для себе та вашої родини. Телефонуйте нам просто зараз за номером +38(048)771-41-90, і ми зробимо вашу безпеку пріоритетом.

Реклама

Оголошення із рубрики "Семена, саженцы"переглянути все
Продаж сертифікованого насіння пшениці
В наявності 14 сортів сертифікованого насіння пшениці.
Сертифіковане насіння (посівмат) пшениці
Реалізуємо сертифіковане насіння пшениці, заготовлене на сучасному н
Канадская озимая пшеница сорт Orange
Канадский озимый элитный сорт пшеницы Orange. Масса 1000 семян 55 г, потенциал урожайнос
Элитный сорт двуручки рапса Tweed Bt
Канадский элитный сорт двуручки рапса  масса 1000 семян 5 г., норма высева 4 кг на 1 га.
Насіння озимого гороху Авірон, Баллтрап
Реалізуємо насіння озимого гороху: