Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Реклама, поліграфія, дизайн  >  Виготовлення реклами

   Виготовлення реклами  (пропоную)

Ціна: договірна

Цифровий широкоформатний друк. Друк на кружках, футболках .

 Виготоволення зовнішньої реклами.

«Центр друку» спеціалізується на виготовленні реклами різних типів та форматів. Зокрема, пропонуємо:

виготовлення вивісок та табличок, світлових та несвітлових вивісок;
монтаж та демонтаж вивісок;

Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Реклама, полиграфия, дизайн"переглянути все
фурнитура для сумок и ремней
пряжки с роликом, пряжки металлические декоративные, фурнитура для портупеи, кобурные кнопки, ко
Печать и изготовление подарочных брендированных бумажных пакетов.
Нужны бумажные пакеты с логотипом? Компания Севен Пак  осуществляет печать и изготовление бумаж
Как улучшить работу сотрудников?
Ваши сотрудники – это именно те люди, которые зарабатывают вам деньги, благодаря их труду в
Изготовление наружной рекламы.
Рекламно-производственная компания «Рекламастер» — изготовления всех видов наружной рекламы. Ос
3Д панели монтаж, укладка плитки, дизайн квартиры
Стеновые гипсовые 3Д панели | Киев | Монтаж 3Д панелей и 3Д перегородок | Купить гипсовые 3Д панели
Виготовлення печаток.
2
Виготовлення печаток.

Виготовимо кліше (полімер із зображенням відбитку) для печаток з доставкою по Україні. Вартість виготовлення кліше печаток 150 грн. Якість гарантуємо, замовлення приймаємо онлайн, доставка Новою Поштою. Дзвоніть прямо зараз! Теl./Viber/WA: +38 (099)157-40-27; tel.:+38 ...

Макеты любой сложности от макетной мастерской в Москве
4
Макеты любой сложности от макетной мастерской в Москве

Макетирование - одно из направлений проектно-исследовательского моделирования. Основной целью осуществления подобного исследования считается возможность полноценного изучения характеристик проектируемого объекта, сооружения, какого-либо предмета. Процедурой макетирования ...

Виготовлення на замовлення ексклюзивних барельефних панно і рельєфних картин від дизайн студії Романа Москаленка
10
Виготовлення на замовлення ексклюзивних барельефних панно і рельєфних картин від дизайн студії Романа Москаленка

 Останнім часом як  дизайнери, так і самі клієнти, все більше дають перевагу і застосовують в дизайн оформленні інтер'єрів незвичайні рельєфні картини та панно. Рельєф в інтер'єрах застосовується як засіб що дозволяє через художню композицію створити неповторний ...

Таргетована реклама Налаштування реклами Просування
1
Таргетована реклама Налаштування реклами Просування

Немає часу чи вміння займатися налаштуванням реклами в Фейсбук/Інстаграм?  . Вітаю, мене звати Андрій-Дмитро і я вирішення вашої проблеми.  . Що я можу вам запропонувати? •       Настройка трафіку для вашого бізнесу •       Аналіз вашої рекламної кампанії, а ...

Новогодние арт-объекты из пенопласта и пластика на заказ.
6
Новогодние арт-объекты из пенопласта и пластика на заказ.

Новогодние арт-объекты из пенопласта и пластика на заказ. Производство рождественской атрибутики и изготовление новогодних декораций на заказ - в данный момент это актуальное направление в котором активно работает студия. Гигантские новогодние шары, гирлянды, ...