Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Реклама, поліграфія, дизайн  >  Виготовлення на замовлення ексклюзивних барельефних панно і рельєфних картин від дизайн студії Романа Москаленка

   Виготовлення на замовлення ексклюзивних барельефних панно і рельєфних картин від дизайн студії Романа Москаленка  (пропоную)

Ціна: договірна
Автор: Москаленко Роман  ( 22.09.2019)
Підприємство: Дизайн студия Романа Москаленко
Місцезнаходження: вулиця Хотинська, 43, Чернівці, Чернівецька область, Украина, 58000
Дата публікації: 22.11.2021

 Останнім часом як  дизайнери, так і самі клієнти, все більше дають перевагу і застосовують в дизайн оформленні інтер'єрів незвичайні рельєфні картини та панно. Рельєф в інтер'єрах застосовується як засіб що дозволяє через художню композицію створити неповторний образ для проектованої будівлі, вишукано підкреслюючи в ньому той чи інший стильовий напрямок.

 Створюючи рельєфні картини і рельєфні панно, ми застосовуємо різного типу матеріали, такі як гіпс і декоративна штукатурка або шпаклівка. А, для рельєфних картин на які надалі будуть наноситься металізовані покриття, ми застосовуємо спеціальні і більш складні двокомпонентні матеріали.

 Ми пропонуємо Вам різноманітні настінні панно і красиві барельєфи, виконані із застосуванням різних технік виготовлення. У настінних панно основна деталізація форм і сюжету створюється у поєднанні розпису по рельєфу. Художній настінний живопис в одному настінного панно об'єднані з барельєфом, аерографією і навіть мозаїкою.

 А рельєфні картини запропоновані нашою дизайн студією виготовляються таким чином, щоб вони залишалися відносно монотонні і їх надалі покрили шором металу, (декоративне золочення хромування і сріблення). Рельєф на таких картинах спочатку опрацьовується більш деталізовано, що дозволяє одержати більш чітке зображення. Створюючи барельєфні панно, ми використовуємо технологію покриття барельєфа з допомогою хімічної металізації.

 Для додання виразності композиції і новизни досить часто використовується барельєф в кольорі. Ми додатково коліруем барельєф застосовуючи різні відтінки і півтони вже в процесі металізації.

 Барельєф в інтер'єрі – це насамперед ознака смаку у замовника, незвичайна композиція в інтер'єрі кімнати або будинку в цілому. Замовляючи у нашої дизайн-студії проект або окремі елементи декору, Ви завжди отримуєте чудовий художній результат і відмінну якість виконаних робіт.


Наші роботи: https://design-moskalenko.com.ua/ua/portfolio/lipnyj-dekor-barelyef


Реклама

Оголошення із рубрики "Реклама, полиграфия, дизайн"переглянути все
White Bear Costume Inflatable Пневмокостюм белого медведя
Костюм White Bear может мгновенно привлечь внимание людей к мероприятию, акциям и событиям.
Нанесение на текстильную продукцию
Нужно сделать нанесение на текстильную продукцию? Вы по адресу! Мы можем выполнить нанесение н
Рекламная продукция
А вы используете рекламно-сувенирную продукцию как отдельный канал продвижения?  Компания Прио
Расскажите о своем бизнесе на DailyUa
Расскажите о своем бизнесе на популярном читаемом портале DailyUa! Детали по телеф
Предметная и рекламная фотосъемка
Вас приветствует команда Red Cucumber Production! Выполняем полный цикл профессиональной фот