Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Тваринництво  >  Птахівництво  >  Продаємо курячі крила HoReCa. Продаем куриные крылья HoReCa, Львівська обл. https://agrotorg.net/ua/board/m-428371/prodayemo-kuryachi-krila-horeca-pro

   Продаємо курячі крила HoReCa. Продаем куриные крылья HoReCa, Львівська обл. https://agrotorg.net/ua/board/m-428371/prodayemo-kuryachi-krila-horeca-pro  (продам)


М'ясо в курячих крилах дуже ніжне і не вимагає тривалої обробки, - їх добре смажити на грилі або в киплячій олії, попередньо запанірувати, до появи хрусткої скоринки.
Свинина, курятина, яловичина – усе це гарантовано якісний товар, котрий ми реалізовуємо по Україні та за її межами.

Територія М’яса - компанія із 15-ти річним досвідом, запрошує представників Horeca (готелі, ресторани, кафе), рітейлу, переробників м’ясної сировини та державні установи до співпраці. Налагоджений процес власного виробництва: від забою, обвалювання, охолодження та зберігання, дає можливість доставляти Вам завжди свіжу та екологічну продукцію, підтверджену міжнародними сертифікатами FSSC 2200 за партнерськими цінами.
Для нас сервіс завжди на першому місці! Працюючи з нами, ви отримуєте персонального менеджера, безкоштовну доставку, індивідуальне вакуумування та нарізку. В асортименті маємо м’ясні елементи із 5-Д зачисткою, що дає можливість клієнтам платити лише за м’ясо.

На нашому виробництві застосовується сучасна методологія обвалки та класифікації півтуш. Сучасне обладнання та професійні працівники забезпечують поставку клієнтам свіжої, якісної продукцї у найкоротший термін та у будь-яких об’ємах.


Адреса:

Львівська обл. (Вул. Кутова, 20, с. Комарів, Червоноградський р-н)


Реклама

Оголошення із рубрики "Птицеводство"переглянути все
Гуси суточные продаю
Продаю Гуси суточные порода Легард и Большая серая тел. 0973347256
Инкубаионные яйц и племенные цесарки
Инкубационные яйца и племенные цесарки, Загорская-белогрудая, Голубая и Белая. Начало яйцекладки с
Яйца инкубационные перепела для маточного стада
Яйца инкубационные перепела для маточного стада Пр
Яйца инкубационные перепела Феникс Золотистый - (селекция Франции).
Яйца инкубационные перепела Феникс Золотистый - (селекция Франции).
Купить комбикорм для бройлеров, Днепр
Предприятие предлагает недорого купить комбикорм для бройлеров. Розничная цена продукта: - Ста