Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Медичні послуги  >  Пластична хірургія в Стамбулі, Туречинна. Консультація, супровід

   Пластична хірургія в Стамбулі, Туречинна. Консультація, супровід  (пропоную)

Ціна: 1 000 $

Доброго дня.

Якщо ви розпочали читати це означає, що у вас є інтерес зробити один з видів пластичної хірургії. (ніяких передплат мені не робите, дізнайтесь процедуру нижче в тексті)

Познайомимось.

Мене звати Анна, я проживаю в Стамбулі 3 роки, сама родом зі Львова. Мені 34 роки, заміжня, маю донечку. На сьогодні перенесла 3 різних види плачних операцій — мамо пластику, 2 рази ліпосакцію і ринопластику. Тож, моя зовнішність і результат є найкращим показником майстерності хірурга. Так, така кількість операцій і, мабуть, Ви подумали, що це коштувало шалені гроші. Ні, не коштувало. На сьогодні це доступно. Пластична хірургія є фінансово доступна, як і стоматологічні послуги, принаймні так в Стамбулі. Звичайно, що є спекулятивні ціни в пластичній хірургії з різних причин, у своєму ФБ пості я цю тему розписала. На моїй ФБ сторінці можете ознайомитись з усіма темами, в тому числі цінова політика в пластичній хірургії https://www.facebook.com/smm.social.media1

Мені пощастило проживати в Стамбулі й "зробити себе" за доступними цінами. Пощастило з двох причин. Я змогла самотужки знайти для себе фінансово спроможні операції й надійних хірургів без посередників. Я теж не являюсь посередником, я рекламний агент і представляю інтереси тільки тих кого моє тіло перевірило їх послуги, знання 4 мов дозволяє мені представляти їх інтереси, і донести інформацію до людей, які хочуть фінансово доступну пластичну хірургію з хорошим результатом.

На сьогодні почесне третє місце віддають Туреччині. Використовуючи американські стандарти, ця країна досягла високого рівня не тільки в естетичній медицині, але і в інших сферах медицини. Висококваліфіковані лікарі, міжнародна акредитація та сертифікація в межах доступного цінового діапазону (у порівнянні з країнами ЄС) зробили Туреччину дуже популярною.

Як виглядає співпраця зі мною. Перша за все, ніяких пре доплат ви мені не надсилаєте. Спочатку, я дізнаюсь ваші потреби, які обговорюю безпосередньо з виконавцем і він озвучує ціну. Тож, не знання мови для вас не є бар'єром і не будуть ніякі непорозуміння між вашими бажанним результатом, надання послуг і кінцевою ціною. Після того, як ми всі деталі обговорили, вас все задовільняє, ви пишете безпосередньо до виконавця всі деталі домовленості (англійською через перекладача або я вам текст напишу) з ціною, домовляєтесь про дату операції. Цю дату ви пишете мені й ми зустрічаємось безпосередньо в лікарні, я вас супроводжую до операції й після. Повну оплату здійснюєте до операції в приміщенні лікарні на рецепшені й отримуєте квитанцію. Оплату не приймаю я, чи лікарю чи інша особа, якій не входять в її обов'язки й по статусу. Я можу бути тільки присутня при оплаті, щоб допомогти вам заповнити анкету перед розрахунком, анкета турецькою мовою.


Увага. В мої послуги не входить зустріч в аеропорті, ваше заселення, ваш виліт, це ви робите самотужки. Я можу вам допомогти підібрати готель чи орендувати квартиру, резервацію робите самотужки. Можу розписати, як добратись місцевим транспором до вашого готелю і з готелю до лікарні. Або цей повний фізичний супровід за домовленістю. Тож, для вас не буде не знання мови бар'єром в спілкуванні з лікарем, до операційного і після операційний супровід гарантований.

Повторюсь, я не посередник, а рекламний агент, тому ви отримаєте кінцева вартість послуг на необхідну пластичну хірургію.

За більш детальними умовами і вашими питаннями пишіть в ФБ месенджер або пишіть в WhatsApp, Telegram.

До скорої зустрічі.
Фото моє особисте.
Мої особисті фото до і після пластики надсилаю в пп.


Реклама

Оголошення із рубрики "Медицинские услуги"переглянути все
Дом престарелых “Забота”
Частный дом престарелых «Забота» – это место, где пожилой человек будет себя чувствовать
Дом престарелых "Оберег"
«Оберег» – современный дом престарелых с комфортными номерами и заботливым опытным персо
Пластика ягодиц в клинике Украинская академия пластической хирургии
Упругие и красивые ягодицы – преимущество многих женщин, однако далеко не каждая представительн
Малярпластика у Андрея Харьков в г. Киев
Скулы – немаловажная часть, которая придает лицу особую выразительность. Кроме того, многие муж
Купить санитарные (медицинские) книжки в Киеве.
Мы предлагаем купить медкнижку, которая соответствует всем требованиям, представленным к