Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Рекорд квадро

   Рекорд квадро  (продам)

Ціна: 141.25 $

РЕКОРД КВАДРО, ТН

141.25 $

Новий чотирикомпонентний протруйник контактно-системної дії для захисту зернових колосових культур від широкого спектру хвороб та шкідників.

Вказана вартість 5-літрової каністри

Опис товару

Новий чотирикомпонентний протруйник контактно-системної дії для захисту зернових колосових культур від широкого спектру хвороб та шкідників.

 • Надзвичайно висока ефективність в контролі широкого спектру хвороб, які передаються через насіння і ґрунт а також грунтових та наземних шкідників; 

• готовий до використання комбінований протруйник, який не потребує бакових «партнерів»;

• дружність та однорідність сходів обробленого насіння при проростанні; 

• ідеально підходить для захисту зернових колосових культур, які вирощуються  за системою No-till та у сівозмінах насиченими зерновими;

• низька  норма застосування;

 • високоефективне, економічно-рентабельне та безпечне для довкілля рішення. 

Вміст діючої речовини. Карбоксин 170 г/л + епоксиконазол 70 г/л + імідаклоприд 100 г/л + ацетаміприд, 100 г/л.

Препаративна форма.  Концентрат, який тече, для обробки насіння. 

Хімічна група. Триазоли + карбоксаміди + неонікотиноїди. 

Сумісність. Сумісний із іншими пестицидами та агрохімікатами, ріст регулюючими препаратами, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо).

Механізм дії. 

Епоксиконазол і карбоксин доповнюють один одного та знищують збудників грибкових захворювань на поверхні та всередині насіння, маючи захисну та стимулюючу ростову дію на сходи культури. На клітинному рівні дія препарату проявляється в пригніченні синтезу ергостеролу в мембранах клітин грибів-патогенів. 

Імідаклоприд володіє контактно-системною дією, що забезпечує захист молодих сходів культури від комплексу шкідників сходів. 

Ацетаміприд швидко поглинається та розноситься по всіх частинах рослини та нового приросту. Фітотоксична дія проявляється шляхом впливу на нервову систему, що призводить до загибелі від надмірного нервового збудження і паралічу. 

КультураНорма витрати препарату, л/тСпектр діїСпосіб, час обробкиЗернові колосові (озимі, ярі)0,3-0,4Збудники кореневих гнилей, тверда та летюча сажки, борошниста роса, септоріоз, пліснявіння насіння, плямистості листя, дротяники, хлібна жужелиця, попелиці, злакові мухи, цикадки, п’явиці, хлібна блішка, трипси, совка озимаОбробка насіння до посіву

Максимальна кратність обробок — 1. Період очікування від обробки до збору врожаю не потрібно. 

Норма витрати робочого розчину. 10 л на одну тонну насіння, включаючи кількість препарату.

Протруювання насіння проводити завчасно або за 1-15 днів до висівання насіння, використовуючи механічне обладнання для протруювання. При завчасному  протруюванні вологість насіння повинна бути на 1% нижче кондиційної з метою уникнення можливості самонагрівання насіння після обробки. Використовувати лише якісне, відкаліброване та звільнене від сторонніх домішок насіння. 

Важливим чинником для ефективної дії препарату є якість покриття поверхні насінини (достатнє та рівномірне). Високий ефект дії залежить від якості обробки насіння та висівання його в добре підготовлений вологий ґрунт. Якість протруєння препаратом залежить від підготовки посівного матеріалу, правильності приготування робочого розчину та налагодження протруювача. 

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності (малотоксичний). Термін виходу працівників для проведення ручних/механізованих робіт – не потрібно.

Упаковка. 5 л. 


Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Сельхоз химия"переглянути все
Соль 3-го помола
Производитель : УкраинаСоль кормовая 3-й помол оптом. Соль кормовая с минеральными добавками, ч
Протравитель «Круйзер»
Протравитель «Круйзер» Системный инсектицид – протравитель  семян: сахарной свеклы,  подсолнеч
Инсектицид «Нурел Д» - защита Вашего урожая
Инсектицид «Нурел Д»Действующее вещество: хлорпирифоса 500г/л + циперметрина 50г/л Форма выпус
Купить Минеральные Удобрения
ЗАХИСТ РОСЛИН 2000 - один из лидеров на поставку минеральных удобрений на рынке Украины.
Биодеструктор стерни Экостерн.
Доставка по Украине; Бесплатно нашим транспортом (зависит от объёма заказа).Отправка перевозчиками;
Фунгіциди виробництва «Сингента» (Syngenta) ( Швейцарія),оригінал.
10
Фунгіциди виробництва «Сингента» (Syngenta) ( Швейцарія),оригінал.

Фунгіциди виробництва «Сингента» (Syngenta) ( Швейцарія),оригінал. В наявності є такі препарати:     АЛЬТО СУПЕР 330 ЕС, АМІСТАР  250 SC, АМІСТАР ЕКСТРА 280 SC, АМІСТАР ТРІО 255 ЕС, ДІНАЛІ 90 DC, ЕЛАТУС РІА,      КВАДРІС 250 SC, КВАДРІС ТОП 325 SC, МАГНЕЛЛО 350 ...