Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Рекорд, тн

   Рекорд, тн  (продам)

Ціна: 39.50 $

РЕКОРД, ТН®

39.50 $

Універсальний фунгіцидний протруйник насіння зернових колосових культур та кукурудзи від широкого спектру збудників грибкових хвороб.

Вказана вартість 5-літрової каністри

Опис товару

Універсальний фунгіцидний протруйник насіння зернових колосових культур та кукурудзи від широкого спектру збудників грибкових хвороб.

  •  довготривалий період захисної дії насіння, проростків та рослин від широкого спектру збудників хвороб;
  •  оброблене насіння підвищує енергію проростання та схожість;
  •  не спричиняє пригнічення культурних рослин;
  •  у своєму складі містить прилипач.

Діюча речовина. Карбоксин, 170 г/л + тирам, 170 г/л.

Препаративна форма. Концентрат, який тече, для обробки насіння.

Хімічна група. Карбоксаміди та дітіокарбамати.

Сумісність. Можливе використання з препаратами інсектицидної та стимулюючої дії, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механізм дії. Завдяки двом діючим речовинам протруйник належить до препаратів контактно-системної дії. Карбоксин, проникаючи в насіння, знищує збудників хвороб, а тирам контролює зовнішню інфекцію — пліснявіння та загнивання сходів, кореневі та стеблові гнилі, септоріоз.

Культура  Норма витрати препарату, л/тСпектр дії  Спосіб, час обробки  Пшениця озима, ячмінь ярий2,5-3,0Сажкові хвороби, борошниста роса, кореневі гнилі, хвороби листяПротруювання насіння суспензією препарату (10л води на 1т насіння)КукурудзаСажкові хвороби, кореневі та стеблові гнилі, пліснявіння насінняПротруювання насіння суспензією препарату (8-10л води на 1т насіння)До відома споживача. Світова практика  застосування аналогічного препарату:Горох3,0Кореневі гниліПротруювання насіння суспензією препарату (10л води на 1т насіння)Льон-довгунець (на технічні цілі)2,0-2,5Антракноз, плямистостіПротруювання насіння суспензією препарату (4-5 л води на 1т насіння)

Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється. Максимальна кількість обробок — 1.

Норма витрати робочого розчину — 10 л на 1 т насіння (7-7,5 л води + 2,5-3,0 л препарату).

Для кукурудзи рекомендована наступна схема: до препарату (65-75 мл) додати води (250-300) мл на 1 посівну одиницю насіння (80 тис. шт.).

Під час обробки насіння протруйник можна застосовувати сумісно або послідовно з іншими препаратами інсектицидної та стимулюючої дії. Обробку насіння проводити в рекомендованих нормах витрат (див. табл.) за допомогою механізованого обладнання для протруювання. Застосування препарату не залежить від температури повітря.

При завчасному протруюванні вологість насіння повинна бути на 1% нижче кондиційної, з метою уникнення можливості самозігрівання насіння після обробки. Використовувати лише якісне, відкаліброване та звільнене від сторонніх домішок насіння.

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний). Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих та ручних робіт — не потребує.

Упаковка. 5 л.


Реклама

Оголошення із рубрики "Сельхоз химия"переглянути все
Сульфат магния - удобрение
Сульфат магния - водорастворимые кристаллы белого цвета, ценный источник магния и серы для сель
Прилипач «Тренд 90»- по лучшей цене
Прилипач «Тренд 90»- по лучшей цене Создает лучшие условия для применения гербицидов  и повыша
Купить Минеральные Удобрения
ЗАХИСТ РОСЛИН 2000 - один из лидеров на поставку минеральных удобрений на рынке Украины.
Мікродобрива. Бор. Молібден. .....
    Враховуючи вимоги сьогодення, компанія IKARAI (Литва) спільно з британською компанією R&D „
Брунька. Для Защиты Персика, Абрикоса, Сливы, Черешни
Брунька – это контактный инсектоакарицид, а также и фунгицид, в состав которого входят лямбда-ц
Урожай Ландшафт - Микроудобрение
3
Урожай Ландшафт - Микроудобрение

Урожай Ландшафт - органо-минеральное удобрение для подкормки декоративных растений. Состав удобрения: Композиция аминокислот (30 г/л) и сахаров растительного происхождения (8,4 мг/см3). Комплекс биологически активных веществ бактериального происхождения: фитогормоны ...