Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Медичні товари та техніка  >  Інші товари медпризначення  >  Valgus Pro або як позбутися кісточки на ногах

   Valgus Pro або як позбутися кісточки на ногах  (продам)

Ціна: 105 грн.

Напевно Ви часто чули вислів «Краса вимагає жертв», адже всі ми хочемо виглядати красиво і привабливо. Часом ця краса дається нам великими жертвами: нам доводиться носити незручний одяг, адже це модно; ходити на високих підборах, адже так ми здаємося стрункішими. Ось на останньому ми зупинимося детальніше.

За статистикою кожна 3-тя жінка у світі страждає від захворювання Hallux Valgus, яке виражається деформацією суглоба великого пальця ноги. Захворювання це, м'яко кажучи, неприємне і небезпечне. Причин, через які виникає кісточка на нозі, можуть бути різними. Хоча всі лікарі як один сходяться на думці, що основні з них:

1. Поперечна плоскостопість;

2. Часте носіння вузького взуття на високому каблуці;

3. Слабкість зв'язкового апарату у жінок;

4. Неврологічні порушення;

Якщо ви все ж вирішили читати далі, то вам просто необхідно купити Valgus Pro коректор великого пальця ноги. Жінка з халюс вальгус страждає від безлічі заборон, яких немає у жінок з красивими і здоровими ніжками. Ви не зможете купити і підібрати собі красиве і зручне взуття. До всього іншого шишка на нозі з часом починає боліти все сильніше. Так як же можна позбутися від такої недуги, як шишка на нозі?

Способи позбавлення від кісточки на ногах.

1. Медичний оперативний;

2. Медичний консервативний;

3. Народні засоби;

Медичний оперативний спосіб.

Цьому метод застосуємо тоді, коли кісточка досягла великих розмірів і консервативний спосіб не дієвий. Шишка "на нозі зникне лише на час, так як операція не позбавляє від кісточки на нозі назавжди і та знову починає рости.

Народні засоби.

Ці бабусині рецепти, які переходять з покоління в покоління. Мало того, що вони є неефективними, так ще можуть завдати непоправної шкоди вашому здоров'ю. Тому я б не став довіряти такому методу. Але все ж, як прибрати кісточки на ногах?

Valgus Pro - коректор великого пальця ноги №1

Вальгус про - це новий і ефективний спосіб боротьби з шишкою на нозі. Цей маленький пристрій надійно зафіксує великий палець ноги. Ніякої алергії і поту. Адже Valgus Pro зроблений з противоалергенного матеріалу, який до того ж дозволяє шкірі дихати і виводити вологу.

Коректор великого пальця ноги Валгус про настільки легкий і зручний в носінні, що ви навіть можете одягати його на ніч і спати з ним. Фіксатор Valgus Pro потрібен для повсякденного носіння з різними типами взуття. Завдяки своїй еластичності він акуратно і м'яко фіксує великий палець ноги, не даючи йому відхилятися від свого природного положення, одночасно з цим Вальгус про захищає вашу стопу від здавлювання взуттям, тим самим нейтралізує найголовніший фактор появи кісточки на нозі - вузьке взуття.

Коректор великого пальця ноги дуже ефективний на відміну від інших методів, які вирішують проблему тимчасово. Його можна застосовувати на будь-якій стадії розвитку хелюс вальгус.


Реклама

Оголошення із рубрики "Прочие товары медназначения"переглянути все
Инкубатор для новорожденных BabyGuard I-1120-03
Детский инкубатор з сервоконтролем температуры воздуха, температуры тела, влажности воздуха, сервоу
Инкубатор для новорожденных BabyGuard I-1103
Сервоконтроль температуры воздуха и температуры тела. Есть система измерения влажности и пассивный у
Составной шприцевий насос Instilar 1438
Анестезиологический насос может быть собран в систему или использоваться отдельно. До четырех насосо
Двушприцевий инфузионный насос Instilar 1428
Большой контрастный дисплей с понятным интерфейсом обеспечивает точный контроль, каквведения парамет
Негатоскоп Dixion X-View 1530 LED
3 кадра негатоскопа Толщина 2,5 см, энергоэффективные лампы, частота мерцания 50 KCS, увеличенный ре