Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Медичні товари та техніка  >  Інші товари медпризначення  >  Біомагніти проти куріння Zerosmoke

   Біомагніти проти куріння Zerosmoke  (продам)

Ціна: 110 грн.

Біомагніти проти куріння «ZEROSMOKE»

 

Zerosmoke рекомендується використовувати протягом 2-4 годин в день. Багато носять магніти 1-2 години вранці і 1-2 години у другій половині дня або перед сном. Дані магніти виготовлені з двома різними розмірами , менший по діаметру необхідно розмістити на передній частині вуха , а більший відповідно із зворотного боку.
За рахунок взаємного тяжіння магніти будуть щільно триматися на вусі. Перед застосуванням Zerosmoke ® , необхідно вимити і висушити руки. Встаньте перед дзеркалом (якщо Ви це робите над умивальником - закрийте сток , щоб не втратити магніт), розмістіть магніт на правому вусі в зоні Oreo , як показано на малюнку . Якщо Ви лівша , то магніти слід розмістити на лівому вусі.
Якщо Ви потрапили в чутливу точку і відчуваєте біль , розташування магнітів можна злегка змінити в межах активної зони для полегшення дискомфорту або перемістити в зазначені альтернативні зони або на інше вухо . Так само ви можете зовсім зняти магніти на кілька годин і надіти їх пізніше.
Коли ви відчуваєте бажання закурити та інші негативні фактори , такі як тривога , голод , депресія і т.д. і при цьому не носите магніти , Ви можете злегка натиснути або помасажувати активну зону у вусі протягом 30-60 секунд.
Використовуйте магніти Zerosmoke 6 - 7 днів , протягом яких Ви можете продовжувати палити як звичайно , або зменшити кількість викурених сигарет , або зовсім відмовитися від куріння. Якщо Ви все ж віддали перевагу палінню під час використання магнітів , то відмовитися від сигарет необхідно в кінці 7 -го дня , але продовжувати користуватися Zerosmoke ® . Швидше за все після 4 -х тижнів регулярного використання , магніти Вам більше не знадобляться.

 

 

 


Реклама

Оголошення із рубрики "Прочие товары медназначения"переглянути все
Офтальмопротектор - украинский натуральный продукт (древний рецепт)
Растительный препарат Офтальмопротектор способствует восстановлению зрения, повышает защитные функци
Гемортан (гемоликс) - очистка крови и лечение суставов
Украинская компания Тибетская Формула г.Винница - обьединила опыт мудрецов Тибета и традиции наших т
Профнастил от произвадителя.
Завод кровельных материалов Rudex предлагает, профнастил марки ПС20 и ПК20, для
Стационарные електролизёры Ашбах 03 и Ашбах 04
устройства для получения живой и мертвой воды, комплексы микроэлементов для получения
Електролизёр "Ашбах 05"
Новое поколение ионизаторов: сенсорное управление, три фильтра очиски воды, 6 ступеней ионизаци
Слуховые аппараты Widex разных типов в Киеве
5
Слуховые аппараты Widex разных типов в Киеве

Слух является одним из важнейших человеческих органов, и игнорировать проблемы, возникающие с ним нельзя. Корме лечения при снижении слуховых возможностей человека используются современные цифровые аппараты, обостряющие слух. Брендов на мировом рынке, реализующих ...