Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Робота  >  Запрошуються  >  Тваринник на молочну ферму в Польщу безкоштовне проживання та харчування

   Тваринник на молочну ферму в Польщу безкоштовне проживання та харчування  (потрібно)

Ціна: договірна

Робота на молочній фермі під Бидгощем (Польща). Після пробного періоду оплата щонайменше 4800 злотих на руки. Можливі преміальні. Проживання безкоштовне на території господарювання в окремій квартирі. Надаю повне харчування, інтернет, опалення та електрику безкоштовно.

 Робота ведеться із тваринами. До обов'язків входить прибирання, доїння та дрібні роботи з утримання порядку. У мене багато техніки, тож робота не складна. У сучасному доїльному залі одночасно доять 14 корів. Кандидат повинен уміти керувати сільськогосподарським трактором та мати підхід до тварин. Досвід роботи вітається. Посвідчення водія не потрібне.

Робота в системі: 3 місяці на роботі та 1,5 місяці вдома (за погодженням).

У мене вже працюють понад 5 років дві постійні особи з України. Віза не потрібна, можу організувати запрошення та інші документи.

Прошу звертатися на мейл mateusz_szmaglinski@wp.pl або szmagiel84@gmail.com

Тел. +48 604587521 (Viber та WhatsApp)

Mateusz (Матеуш)


Реклама

Оголошення із рубрики "Приглашаются"переглянути все
Робота в англії
Бажаєш зарплату в Англії від 3000$ ?
Сотрудник по маркетингу в должности помощника директора-президента. Польша
  Сотрудник по маркетингу в должности помощника директора-президента. Полная занятость по тру
Работа на животноводческой ферме, коровья ферма. Германия
Работа в сельском хозяйстве дояром (коровья ферма) Эммерих Германия Работа для 1 человека. Оп
Требуются рабочие для работы в ремонтах – покраска, штукатурка, гипсокартон и другое. Дания
Ищем кого-то для постоянного сотрудничества - желательно мужчины, которые имеют представление о
Ищем пары влюбленных и интересных ребят для реалити-шоу
Ищем пары влюбленных и интересных ребят для реалити-шоу. Проект заключается в простом: мы оборудуе