Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Метали  >  Металовироби, цвяхи, замково-залізні вироби  >  Є у продажу кольорова витяжна заклепка разміром 4*10 і 4*12

   Є у продажу кольорова витяжна заклепка разміром 4*10 і 4*12  (продам)

Ціна: 520 грн.

Доброго дня, шановний клієнт! Спочатку про головне! Дозвольте висловити Вам свою повагу та привітати з чудовим естетичним смаком! Тепер до другорядного: ми пропонуємо кольорове витяжне заклепування 4*8, 4*10 та 4*12

Заклепка - різновид кріплення, деталь заклепки з'єднання у вигляді круглого стрижня або труби, що з одного боку має заставну головку і утворюється в процесі клепки замикаючу (висадну) головку.

Заклепка, забарвлення заводського виготовлення, завод у Польщі (не купуйте дешеві китайські - вони розриваються з невидимого боку при витягуванні, внаслідок чого з'єднання ненадійне) не самопал це видно на фото.

Переваги заклепувальних з'єднань:Не дозволяє поширюватися втомним тріщинам, таким чином підвищує надійність всього виробу.

Дозволяє з'єднувати матеріали, що не піддаються зварюванню.

Забезпечує високу стійкість за умов ударних та вібраційних навантажень.

незамінні у з'єднаннях, де необхідно виключити зміну структури металу, перегрів розташованих поруч деталей;з'єднання різнорідних, важко зварюваних та не зварюваних матеріалів; у з'єднаннях із скрутним доступом.

Існує велика кількість різновидів заклепок, кожен вид має якусь перевагу перед іншими. Приклади заклепок: звичайні (класичні) заклепки гарячої та холодної клепки - загальне застосування; стрижневі заклепки - високонавантажені з'єднання; трубчасті та напівтрубчасті заклепки - малонавантажені з'єднання, високопродуктивний процес клепки; пістонні заклепки - з'єднання м'яких матеріалів; заставні заклепки витяжні (тягові) - можливість створення з'єднання при доступі лише з одного боку; вибухові заклепки; болт-заклепування і т.п.

Найвідомішими спорудами, створеними з використанням заклепки є Ейфелева вежа в Парижі, міст Харбор-Брідж в гавані Сіднея.

Останнім часом широкого поширення набули заставні трубчасті заклепки, витяжні (тягові), що являють собою трубочку, розвальцьовану з одного боку з вставленим у неї пуансоном (стрижнем з кулькою на кінці). У деталях, що скріплюються, свердлиться отвір, вставляється заклепка і спеціальним інструментом витягується пуансон. Кулька розвальцьовує формуючи в трубочці замикаючу головку, тим самим надійно закріплюючи деталь, і відривається від стрижня.Наприклад, системний блок комп'ютера здебільшого зібраний за допомогою них. Існує модифікація з герметичною заклепкою, де зовнішня трубка є закритою порожниною, в якій рухається кулька. Така заклепка називається закритою. Є нерозбірним з'єднанням.

  Продаж від 1 шт. Від 520 грн. за 1 тис. шт. при купівлі від 100 тис. шт. Доставка.
ТОВ "АБ-СОЮЗ" є співзасновником акції "Збережемо життя" і використовує вторинну упаковку для збереження лісових угідь. Дякуємо, що приєдналися до нашої акції.

Реклама

Оголошення із рубрики "Метизы, гвозди, замочно-скобяные изделия"переглянути все
Саморез универсальный с потайной головкой 3,5х25мм
Саморез универсальный с потайной головкой 3,5х25мм (1 шт.)- 0,087024 грн (опт 0,078)
Шпилька метрическая в ассортименте
Шпилька метрическая в ассортименте Шпилька метрическая DIN 975, покрытие цинк белый, класс проч
Саморез г/к Киев
Саморез г/к Киев Саморез для гипсокартонных плит, по металлу/дереву 3,5*35 Цена 8грн. за 100шт
Винт метрический с потайной головкой
Винт метрический с потайной головкой Винт с потайной головкой, метрический DIN 965, ГОСТ 17475-
проволока оцинкованная/черная
Мы производим оцинкованную проволоку путём горячего оцинкования. Используя метод горячего цинко
Дверная фурнитура в Днепре с доставкой по Украине
4
Дверная фурнитура в Днепре с доставкой по Украине

Магазин "ZAMOCHNIKI" специализируется на продаже дверей, дверной фурнитуры, и дверных замков, цилиндров от знаменитых брендов. Также тут можно получить бесплатную консультацию, о том, как правильно установить замки, ручки на ваши двери, чтобы обеспечить свой ...