Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Туризм, свята, спорт, відпочинок  >  Організація шоу, урочистостей, корпоративів.  >  Послуги ведучих та артистів  >  Шановні пані та панове!

   Шановні пані та панове!  (інше)

Автор: Кристина  ( 25.10.2005)
Підприємство: "Милана"
Місцезнаходження: Україна, Київська область, КИЇВ
Дата публікації: 01.06.2006

Шановні пані та панове!
Випускний Бал
Ось і підійшов той довгоочікуваний і незабутній день Останнього Дзвоника.
Випускний вечір повинен Вам запам’ятатися на все майбутнє життя. Як Ви його проведете, все залежить від того, хто є організатором свята.
Нестандартний і незабутній Вечір Випускний Бал проведе фірма святкових заходів «Мілана». В коло послуг входить повна організація і проведення даного заходу.
1. Програма «Прощання з дитинством».
2. Оригінальний сценарій (Створення сценарію з урахуванням побажань Замовника). Ваше побажання – Наше вирішення.
3. Ведучий МС (Конкурси, розіграші).
4. Віденський Вальс (Бальні танці).
5. Пародії (клоуни, костюмовані герої, цигани, і т.п…)
6. Знаходження і оренда потрібного приміщення.
7. Проведення Балу на теплоході, на відкритих площадках, в клубах, ресторанах, кафе, та інших місцях.

Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги ведущих и артистов"переглянути все
видеосъемка фотограф тамада Киев
Цифровая видеосъемка свадеб в Киеве и области. Монтаж. Оцифровка Ваших видеокассет Роман 513-53-8
видеооператор Киев свадебная видеосъемка
Цифровая видеосъемка свадеб в Киеве и области. Монтаж. Оцифровка Ваших видеокассет ТАМАДА ЖИВАЯ МУ
Вызов клоунов Заказ клоунов на праздник !
Вызов клоунов Клоуны, Дешево. На День Рождения, любой Праздник. Заводные конкурсы, забавы, викторины
Тамада-пародист
Проведение свадеб, юбилеев, карпаротивных вечеров. Весело, оригинально,недорого!!!
Клоуны детям. Весело и дешево!
Заказ Клоунов домой, в ресторан, школу или детский сад решает для Вас все проблемы как занять детей.
Ведущий тамада Николай. Недорого
5
Ведущий тамада Николай. Недорого

Всем привет!!! Меня зовут Николай и я хочу провести Вашу свадьбу, юбилей или корпоратив!!! Знаю звучит дерзко, но я думаю что после пяти лет анимации и уже пол года ведения корпоративов и взрослых дней рождений я полностью уверен в том, что вы ни на секунду ...

“Вітаю” – центр поздравлений №1 в Украине. Романтические поздравления.
4
“Вітаю” – центр поздравлений №1 в Украине. Романтические поздравления.

13 лет на рынке услуг! Ведущий, тамада, конферансье, МС, ди-джей, живая музыка, ансамбли на любой вкус, саксофонист, гитарист, скрипач, вокалисты. Шоу-балеты. Антикризисные пакеты! Гусары. Мушкетёры. Стриптизёры. Гардемарин. Ангел. Письмо от Деда Мороза. Письмо ...

Поздравление профессиональным трезвым Дедом Морозом
1
Поздравление профессиональным трезвым Дедом Морозом

New ! Письмо от Деда Мороза! Дед Мороз через окно! Поздравление Дедом Морозом, Снегурочкой, Зайчиком, Кинг-Конгом, лесным зомби, клоунами, мушкетёрами, гусарами, гардемарином, королём с Новым Годом! Все сказочные герои приходят на поздравление трезвыми, в ...

Залюбки організую Вам незабутнє свято
10
Залюбки організую Вам незабутнє свято

*Організовую і проводжу вечірки, різноманітні святкування та дитячі свята і забави.*Добираю цікавий сценарій, веселі розваги та конкурси *Працюю сама і з командою.*Будь-які Ваші побажання і пропозиції будуть враховані* також малюю на замовлення татуаж хною, ...

Артистичне, співоче тріо «Веселушки»
4
Артистичне, співоче тріо «Веселушки»

Артистичне, співоче тріо "Веселушки"створить гарний настрій та подарує незабутні емоції Вам і Вашим гостям!