Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Курси  >  Суботній ІТ-інтенсив для дітей у Київі

   Суботній ІТ-інтенсив для дітей у Київі  (пропоную)

Ціна: 500 грн.

Дитяча школа програмування Go-Mother IT пропонує ІТ-інтенсив для дітей кожної суботи з 10:00 до 15:00. Протягом цього інтенсиву ми надаємо учням можливість вивчати різні аспекти IT-світу, такі як Python, Photoshop, блогінг YouTube. Ми прагнемо не тільки передати знання і навички в цих галузях, але й заохотити юних учасників до творчості та самовираження.

Під керівництвом наших досвідчених викладачів діти отримують практичні вміння у програмуванні з використанням мови Python. Вони вчаться створювати програми та розв'язувати завдання, розвивати в себе логічне мислення та творчість.

Окрім того, ми пропонуємо учням вивчення Photoshop, який є потужним інструментом для обробки зображень. Діти вчаться редагувати фотографії, створювати графічні елементи та розвивають свої навички дизайну.

На наших заняттях учні знайомляться з основами блогінгу YouTube. Учасники самостійно створюють цікавий та змістовний контент, вчаться розповідати історії та використовувати інформаційні технології для популяризації своїх ідей.

IT-інтенсив створює сприятливу атмосферу для розвитку творчих здібностей дітей в галузі інформаційних технологій. Ми прагнемо зацікавити та надихнути дітей, допомогти їм розкрити їх потенціал та побудувати міцну основу для подальшого росту у сфері IT.

Проводьте вихідні з користю та вивчайте щось нове та цікаве у сфері програмування та комп'ютерних технологій! Для отримання більш детальної інформації завітайте до нашого сайту або телефонуйте за номером 0631721220.

Дополнительная информация на сайте go-mother.com/course/summer-it-intensive-every-saturday

Реклама

Оголошення із рубрики "Курсы"переглянути все
Персональное обучение трейдингу криптовалютами (Обучение Онлайн)
Приветствую , провожу персональное обучение онлайн  .Курс основан на
Школа Повар для всех
Открылась школа Повар. Приглашаем всех желающих учиться
Робототехніка
Центр розвитку «ДІАЛОГ» запрошує дітей від 3 до 14 років на заняття LEGO та робототехніки!  
Курси манікюра і педикюра, бровіста, шугарінга, косметолога, грумінга
Курси знижка 35% на навчання Диплом і сертифікат. 
Курс бухгалтер знижка 35% Диплом і сертифікат
Курс бухгалтер Диплом і сертифікат.