Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Медичні товари та техніка  >  Медична апаратура, інструмент  >  Dräger Primus Наркозно-Дихальний Апарат купити в Україні ціна

   Dräger Primus Наркозно-Дихальний Апарат купити в Україні ціна  (продам)

Ціна: договірна

Dräger Primus® розроблявся таким чином, щоб його без перебільшення можна було назвати персональним помічником анестезіолога.

 

Загальна концепція управління

Primus® заснований на загальній для всіх медичних пристроїв Dräger концепції інтерфейсу користувача та принципу управління. Це означає, що, незважаючи на всю складність системи Primus, ваш персонал витратить мінімум часу на навчання.

 

Оптимізований робочий процес

Такі функції, як повністю автоматична самодіагностика, відкрита архітектура, стандартний інтерфейс користувача та гнучкі можливості моніторингу, допомагають економити час та зосередити зусилля лікарів на головній меті - здоров'ї пацієнта.

 

ШВЛ реанімаційного стандарту

Все більшого відсотку пацієнтів, які перебувають в критичному стані у реанімації, потрібні нові стандарти анестезії. Завдяки високошвидкіснму електронному поршневому вентилятору E-Vent® plus, система Primus® надає саме те, що потрібно - піковий струс потік, який можливо порівняти з апаратами ШВЛ, що застосовуються в інтенсивній терапії. Повний набір різних режимів ШВЛ, включаючи режими з керуванням по тиску та обсягу, підтримку тиском та вентиляцію з гарантованим обсягом й автоматично регульованим тиском забезпечує оптимальний вибір для будь-яких клінічних ситуацій. Ваші можливості також розширюються за рахунок додаткових пакетів моніторингу та режимів вентиляції.

 

Всебічний моніторинг

Dräger Primus® дозволяє стежити за функцією легенів та параметрами вентиляції на великому 12,1-дюймовому кольоровому TFT-дисплеї. Відкрита архітектура дозволяє встановлювати додаткові дисплеї, що розширюють можливості моніторингу, включаючи, наприклад, дані гемодинаміки та багато іншого.


Реклама

Оголошення із рубрики "Медицинская аппаратура, инструмент"переглянути все
Esaote MyLab Seven УЗИ аппарат УЗД сканер купить в Украине узнать цену
- для кардиологических и общих исследований  - 2016 выпуска (ДЕМО, работал только на
Alpinion Ecube 7 УЗИ аппарат УЗД сканер купить в Украине узнать стоимость
- 2017 год выпуска (ДЕМО, работал только на выставках), по сути новый! - набор датчиков: лин
Siemens Acuson X150 УЗИ аппарат УЗД сканер купить в Украине узнать цену
Сканер в хорошем рабочем состоянии. Продается со следующим набором датчиков: линейный, конвексный и
Siemens Acuson X300PE УЗИ аппарат УЗД сканер купить в Украине узнать цену
- аппарат 2010 года выпуска, в хорошем рабочем состоянии  - 3 датчика в комплекте: ли
GE Voluson E8 BT 13 УЗИ аппарат УЗД сканер купить в Украине узнать цену
- 2013 год выпуска, восстановлен в 2019 году  - укомплектован 3-мя датчиками: линейны