Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Медичні товари та техніка  >  Медична апаратура, інструмент  >  Постачання медичного обладнання в медустанови та клініки від Harwind

   Постачання медичного обладнання в медустанови та клініки від Harwind 

Ціна: договірна
Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Компанія "Harwind"
Місцезнаходження: улица Автозаводская, 54/19, Київ
Дата публікації: 05.03.2024

Компанія «Harwind» забезпечує постачання медичного обладнання. Ми готові повністю оснастити установу  будь-якого профілю або багатопрофільного центру. Накопичений досвід дозволяє нам професійно спроектувати все з урахуванням встановлених норм та стандартів, а також побажань клієнтів. Ми готові гарантувати, що все медобладнання від Harwind сертифіковане, зареєстроване МОЗ та відрізняється найвищою якістю та рівнем безпеки. Партнерські відносини з відомими виробниками медичного обладнання надають змогу економії.


Постачання медичного обладнання

Якість надання медичних послуг сьогодні залежить не лише від компетентності та професіоналізму лікарів. Для встановлення діагностичного висновку медикам необхідні як знання теорії та практичні навички, так і надійне сучасне обладнання. Що ж мається на увазі під цим поняттям?

До сучасного медобладнання належать високотехнологічні апарати, інструменти та пристрої, які значно підвищують якість обслуговування та спрощують роботу медперсоналу. Якщо лікарня вирішує купити сучасне медичне обладнання, то ефективність лікування пацієнтів суттєво зростає:

 1. Витрати часу зменшуються.
 2. Медичні маніпуляції стають безболісними.
 3. Тестування та діагностика – точними.

 
Люди відчувають більше довіри до клінік, які мають сучасне оснащення кабінетів та лабораторій – це факт. Радянські апарати, які продовжують працювати у багатьох державних поліклініках, на жаль, не можуть зрівнятися за якістю з технікою нового покоління. Застарілі пристрої давно настав час замінити новими.

Пацієнтам не обов'язково шукати якісну медицину закордоном, адже в Україні багато клінік, які обладнані сучасною медтехнікою. Компанія Harwind знає, як допомогти медичним центрам, які теж планують йти в ногу з часом. У нашому каталозі представлений повний спектр медичного обладнання, необхідного для роботи зразкової клініки. Ми допоможемо правильно підібрати апарати, керуючись потребами кожного медичного закладу.

 
Обслуговування медичного обладнання

Щоб клініка злагоджено працювала, недостатньо просто купити медтехніку – потрібно також дотримуватись графіка проведення профілактичних робіт, узгодженого з компанією-постачальником. Навіть найнадійніше обладнання рано чи пізно вимагатиме ремонту, але термін його служби можна суттєво продовжити. Щоб унеможливити серйозну поломку, слід проводити своєчасні діагностичні роботи. У перелік послуг, що надаються нами, входить не тільки постачання медичної техніки, а й ряд інших важливих завдань:

 • сервісне обслуговування у рамках укладеного договору;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
 • підготовка апаратів до продажу;
 • встановлення та запуск медичного обладнання на базі замовника;
 • покращення роботи та оновлення ПЗ медтехніки;
 • модернізація застарілого обладнання;
 • проведення технічної діагностики та експертизи;
 • консультування телефоном з питань експлуатації медичного обладнання;
 • навчання персоналу медичних центрів на роботі на нових апаратах, підвищення кваліфікації медичних співробітників.


На плечах наших фахівців лежить обслуговування медтехніки у багатьох містах України – до нас звертаються клініки Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпра та багато інших населених пунктів. Ми виконуємо весь необхідний комплекс процедур, щоб усунути несправності, що виникли під час транспортування, зберігання або використання приладів. Для замовлення поставки або отримання детальної інформації про товар з каталогу зв'яжіться з нашими співробітниками або залиште свої контакти.


ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua