Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Житлова нерухомість  >  Будинки, дачі, котеджі  >  Земельна ділянка в смт.Шкло

   Земельна ділянка в смт.Шкло  (продам)

Ціна: 3 400 $

Продається під садівництво або будівництво оброблена руками земельна ділянка в смт.Шкло, навпроти колишнього Яворів буд. Ділянка приватизована, площа 5 сотиків. Є усі комунікації поруч. Затишне та озеленене місце. Є хороший заїзд, територія огороджена. Решта деталей по телефону. Можливий розумний торг на місці.


Реклама

Оголошення із рубрики "Дома, дачи, коттеджи"переглянути все
Продам дачу, товарищество Рассвет, ст. м. Индустриальная
Продам дачу кооп. "Рассвет", возле табачной фабрики "Филип Морис", 1,5 км от окружной. Добираться
Пансионат люкс-класса + дом, Белосарайская Коса
Продам действующий пансионат с жилым домом в центре Белосарайской Косы.   Площадь земельного
Срочно продам дом! Реальному покупателю хороший торг!
Продам часть дома.Дом на три хозяина,наша половина самая большая(в средней поло
Срочно!!! Продам 2х этажный дом. Диевка, ул.Доблестная
Продам 2х этажный пятикомнатный дом из шлакоблока,внутри утеплен красным кирпич
Очень срочно продам дом!
ОЧЕНЬ СРОЧНО ПРОДАМ ДОМ! 3 комнаты все раздельные.туалет и душ кабинка в доме.о
Продаж будинку із земельною ділянкою с. Плав‘я
10
Продаж будинку із земельною ділянкою с. Плав‘я

Продається будинок площею 61.2 м2 разом із земельною ділянкою площею 30 соток в мальовничому селі Плав'я, Сколівського району. Чудове місце серед карпатських гір. Неймовірні краєвиди, що відкриваються - нікого не залишать байдужим. За 5 км знаходиться гірськолижний ...

Продам в Одессе дом 500 м Б.Фонтан 8 соток, 7 комнат, гараж, мебель, охрана.
8
Продам в Одессе дом 500 м Б.Фонтан 8 соток, 7 комнат, гараж, мебель, охрана.

Продается шикарный новый дом в Одессе 500 м Б.Фонтан, 7 комнат. Отличный ремонт, мебель. 3 этажа. Красивый участок 8 соток. 9ст Фонтана дом из кирпича, коттеджный поселок, закрытая территория, охрана. Есть летний домик, комнаты для персонала. Гараж на 2 ...

Земельна ділянка +будинок смт.Шкло
8
Земельна ділянка +будинок смт.Шкло

Продаж ділянки з будинком в Смт. Шкло. Площа земельної ділянки - 31 сотка, площа будинку - 200/120/20. 1 поверх, 4 кімнати. Будинок цеглянний. Земельна ділянка біля соснового лісу, дуже зручне розташування Комунікації: скважина є,вода, газ в будинку,світло поки ...