Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Електроніка та техніка  >  Побутова техніка  >  Обігрівачі  >  Обігрівач електричний плівковий ОЕП «Домашній затишок»

   Обігрівач електричний плівковий ОЕП «Домашній затишок»  (продам)

Ціна: 649 грн.

 Обігрівач електричний плівковий «Домашній затишок» виконаний у вигляді звичайного настінного календаря - панно розміром 1200х580 мм з чудовим зображенням природи.

 Обігрівач складається з двох шарів теплостійкої електроізоляційної плівки , всередині якої знаходяться нагрівальні елементи . Початковий рівень температури в приміщенні має бути не нижче - 40 ° С. Температура поверхні нагрівача за 10 секунд досягає температури 60-65 ° С і тримає її незмінною протягом усього часу його роботи. Стабільна температура дає можливість повісити обігрівач на будь-якій зручній поверхні , там , де Вам потрібно , це може бути як цегляна , так і дерев'яна стіна , віконний отвір або просто стілець.

Плівковий обігрівач «Домашній затишок» має широкий спектр застосування . Його можна використовувати для обігріву житлових , службових приміщень , дачних будиночків , гаражів , підвалів . А також його можна використовувати для сушіння овочів , фруктів , ягід , грибів.

Плівковий обігрівач «Домашній затишок» універсальний і має ряд переваг перед масляними та іншими обігрівачами, так як він не займає місця на підлозі ; його можна легко переносити з однієї кімнати в іншу; може використовуватися для локального обігріву; випромінює приємне тепло в радіусі 3 метрів; не сушить повітря , не спалює кисень , що дозволяє розміщувати його поблизу дитячих ліжечок. Випадково доторкнувшись до нього неможливо отримати опік.

 Обігрівач вологостійкий , за винятком попадання води безпосередньо на панно , тому може застосовуватися у ванних кімнатах і в приміщеннях з підвищеною вологістю. При транспортуванні та зберіганні він легко згортається в компактний рулон і не займає багато місця.

Обігрівач електричний плівковий «Домашній затишок» завжди буде надійним і дуже потрібним для дачників у весняно - осінній період , так  як він створить комфорт і затишок у дачному будиночку , а важить менше 500 грам . Поруч з ним можна сушити фрукти , ягоди та гриби і навіть використовувати для обігріву Ваших улюблених вихованців - собак і кішок.

Незамінний обігрівач і в період до включення стаціонарного опалення , як у квартирі , так і робочому місці , його можна повісити на стіні або шторі прямо у себе за спиною і відчувати себе комфортно , це дозволить знизити ризик простудних захворювань і підвищити працездатність.

Технічні характеристики плівкового обігрівача поєднуються з оригінальним дизайном та практичністю у застосуванні , що дозволяє використовувати обігрівач вдома , на роботі , на дачі і багатьох інших приміщеннях.

Обігрівач може бути відмінним подарунком Вашим родичам , співробітникам або друзям . Час роботи плівкового обігрівача в практичному плані не обмежений, технічний ресурс становить 50000 годин безперервної роботи за умови правильної експлуатації.

Плівковий обігрівач виготовлений з екологічно чистих матеріалів. Розміщується на стіні або іншій поверхні в розгорнутому вигляді , підключається до мережі за допомогою електричного шнура , розташованого в нижній частині панно. Споживана потужність близько 500 Вт , напруга мережі 220V +10 V.

Щоб уникнути спалаху, забороняється вмикати обігрівач в електричну мережу в згорнутому вигляді і залишати без нагляду.

Характеристики:

Напруга мережі: 220В +10 В

Споживана потужність , не більше 500Вт

Температура поверхні, не боле 75С

Габаритні розміри: 1200х580 мм

Вага , не більше 0,47 кг

Технічний ресурс , до 50000 годин


Реклама

Оголошення із рубрики "Обогреватели"переглянути все
Уличный обогреватель-пепельница Runwin Boston
Runwin BOSTON - напольный инфракрасный обогреватель-пепельница, имеет надежную и устойчи
Уличный обогреватель Runwin New York plus
Runwin NEW YORK+ - напольный инфракрасный обогреватель, имеет надежную и устойчивую конс
Уличный инфракрасный обогреватель Runwin London
Runwin LONDON - напольный инфракрасный обогреватель, имеет надежную и устойчивую констру
Керамические электронагревательные панели OPAL 375
Керамические нагревательные панели OPAL 375. Предназначены для использования в качестве
Твердотопливные котлы и автоматика к ним. Альтернативные Источники Энергии.
Наше предприятие оказывает услуги по комплексному решению задач теплоснабжения индивидуа
Электроконвекторы Nobo оптом и в розницу в Москве и всей России
4
Электроконвекторы Nobo оптом и в розницу в Москве и всей России

Чтобы жилое помещение или офис выполняли свои непосредственные функции, они прежде всего должны быть отапливаемыми в холодное время года. Если центральное отопление недостаточное, необходимо обеспечить дополнительный обогрев. Электрический конвектор – ...