Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Манікюрний набір Салон Express ( Салон Експрес )

   Манікюрний набір Салон Express ( Салон Експрес )  (продам)

Цена:150 грн.

Представляємо Вашій увазі набір для манікюру Салон Express! Більше немає необхідності витрачати величезні гроші на відвідування салонів краси? Тепер Ви з легкістю зможете зробити бездоганний манікюр і педикюр, не виходячи з дому. Просто придбайте набір Салон Експрес і насолоджуйтеся чудовим результатом з дня на день, ловлячи на собі захоплені погляди чоловіків і жінок.

Кожна жінка прагне виглядати на всі сто, намагається модно і стильно одягатися, стежить за зачіскою, макіяжем і, звичайно ж, манікюром. Адже руки жінки завжди на виду, а значить, завжди повинні виглядати бездоганно! Саме для цього і був створений манікюрний набір Салон Експрес, що дозволяє кожній жінці доглядати за своїми нігтями, не витрачаючи при цьому багато часу і грошей.

З даним набором друк на нігтях перетвориться на задоволення, оскільки виконується легко і просто. Вам необхідно лише вибрати вподобаний візерунок на трафареті, провести по ньому пензликом з вашим улюбленим лаком, зняти надлишки спеціальною лопаткою, а потім перенести зображення на штамп. Після цього залишиться лише віддрукувати візерунок на нігті. Кілька миттєвостей і приголомшливий манікюр готовий! Погодьтеся, про це можна тільки мріяти - красиві доглянуті нігті за кілька хвилин! І все це завдяки Салон Експрес !

Набір для нігтів включає в себе 5 дископодібних трафаретів з 34 візерунками для виконання професійного манікюру і педикюру, підставку для фіксації трафаретів, спеціальну лопатку для видалення надлишків лаку з поверхні трафарету, а також штамп для перенесення візерунків на поверхню нігтя.

Набір для манікюру Салон Експрес - мрія кожної жінки! Адже при сучасному ритмі життя просто не залишається часу на похід по салонах або вдається це вкрай рідко. Тепер вихід є - набір для друку на нігтях Салон Експрес! Завдяки даному набору ваші руки завжди будуть доглянутими і красивими. Залежно від настрою і стилю ви можете вибрати найбільш підходящі малюнки. При бажанні, ви можете робити манікюр кожен день, дивуючи своїх друзів і близьких! Для цього не знадобиться багато часу!

Набір Салон Експрес - втілення жіночності та витонченості. Подаруйте собі розкішний догляд за нігтями за цілком прийнятну вартість. Ваш вибір - Салон Експрес. Ми пропонуємо вам манікюрний набір Салон Експрес за дуже привабливою ціною! Тепер ви зможете зробити приголомшливий манікюр і педикюр в будь-якому місці і в будь-який час. Робіть замовлення і насолоджуйтеся сліпучим результатом! Побалуйте себе, ви цього заслуговуєте!


Реклама

Объявления из рубрики "Потребительские товары" посмотреть все
Китайские фонарики, небесные фонарики
Волшебный Шар положительных эмоций, обязательно, сделает незабываемым любое мероприятие или романтич
Мужские и женские солнцезащитные очки в магазине Highclass
Каждый уверенный и современный человек просто обязан иметь очки представительского класса, такие, ка
Продам.Контейнеры для стирки бюстгальтеров Вra Вaby (Бра Бейби)
Продам.Контейнеры для стирки бюстгальтеров Вra Вaby (Бра Бейби)  Хороший контейнер
Витринное оборудование
Продам витрины со стеклянными дверцами на замках. В отличном состоянии.
Солярная пленка для бассейна
Плавательный бассейн это сложное гидросооружение, которое нуждается в постоянном техническом обслужи
Лед и ледяные конструкции в Киеве
4
Лед и ледяные конструкции в Киеве

Чтобы максимально выгодно заказать и купить лед в Киеве, обращайтесь к Ice-drive. Это решение, которое позволит вам получить совершенно любой лед, для различных целей, с учетом ваших запросов и предпочтений. За счет применения профессионального оборудования, материалов ...