Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Брудозахисні покриття

   Брудозахисні покриття  (продам)

Ціна: договірна
Автор: Оксана  ( 31.05.2012)
Підприємство: Стандарт Парк Харьков
Місцезнаходження: Україна, Харківська область, Харків
Дата публікації: 31.05.2012

Системи очистки взуття від вуличного бруду, брудозахисні покриття.
Сучасні системи очистки взуття, що створені зі спеціального покриття. Встановлюються такі системи у вхідній групі будинку - це дозволяє запобігти поширенню бруду всередину приміщення. Суть системи - у використанні відразу усіх видів брудозахисних покриттів.
Придверні решітки як елемент системи очищення взуття. На цьому етапі вдається очистити підошву взуття на 20-55%, у залежності від пори року і розмірів решітки. Ці покриття встановлюються на вулиці для затримки великих фракцій бруду і первинного очищення взуття. Ефективні й елегантні вхідні решітки, істотно знижують витрати на підтримку чистоти і ремонту підлоги, є прикрасою і візитною карткою Вашого приміщення.
Модульні покриття – важливий елемент системи очистки взуття, основна задача яких зібрати з підошов відвідувачів великий бруд безпосередньо перед входом у приміщення: у прихожих, вестибулях, тамбурах або на вулиці. Покриття мають великі комірки, чим більші комірки, тим легше зібраний бруд провалюється усередину і покриття виглядає ефектно і чисто. Ми пропонуємо Вашій увазі покриття - "Лагуна", "Левада-М", "Долина".
Ворсовий килим слідом за модульними покриттями стає бар'єром на шляху вуличного бруду. Він продовжує очищення взуття, збирає залишки піску, води, та іншого сміття, запобігаючи поширення бруду і захищаючи основне покриття підлоги від руйнування. Людина, що пройшла грамотно обладнану вхідну зону, не повинна залишати брудних слідів усередині самого приміщення.
Накладки на сходи - перешкоджають ковзанню взуття на сходах, забирають бруд з підошов відвідувачів. Анодований алюміній і гума особливої суміші додають цим виробам естетичний вигляд і довговічність в експлуатації. Ми пропонуємо вам наступну продукцію - "Мрія" - гумове обрамлення для сходинок, "Надія" - гумово-алюмінієве обрамлення для сходинок.

Реклама

Оголошення із рубрики "Стройматериалы и конструкции"переглянути все
Межколонные секции, забор
Реализуем различного вида ограждения, межколонные секции
Клинкер дорожный ROBEN
Клинкер. Предлагаем продукцию компании ROBEN - клинкерный дорожный кирпич. (красно-синий огненный, с
Сыпучие материалы всех видов с доставкой (от 30 т.)
Сыпучие всех видов (щебень доломитный, гранитный; песок, шлак, отсев, камень и т.д.) Приемлимые цен
Куплю пигмент голубой ф/ц, зелёный ф/ц, жёлтый с/в
Куплю пигмент голубой ф/ц, зелёный ф/ц, жёлтый с/в (голубой фталоцианиновый, зелёный фталоцианиновый
Аренда автовышек в Москве
Предлагаем в аренду автовышки от 18 до 22 м. Работаем по Москве и области. Подробную информацию можн
Коломия Льняне масло frost(фрост) для обробки зрубу Ефект лляної масла на деревяному покритті Мукачево Льняне
3
Коломия Льняне масло frost(фрост) для обробки зрубу Ефект лляної масла на деревяному покритті Мукачево Льняне масло frost(фрост) для обробки дерева

Продам Льняне масло frost(фрост) широко застосовується для мастила все можливих елементів, а також як антисептик для дерева.  Киъв Виходячи з цього, льняне масло frost(фрост) застосовується для дерев'яного будинку зрубу лазні і сауни.  Львыв Ефект лляної масла ...