Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Сантехніка, опалення, водопровід, каналізація  >  Сепаратори нафтопродуктів

   Сепаратори нафтопродуктів  (продам)

Ціна: договірна
Автор: Игорь  ( 31.05.2012)
Підприємство: Стандарт Парк Харьков
Місцезнаходження: Україна, Харківська область, Харків
Дата публікації: 31.05.2012

Компанія Стандарт Парк являється виробником та постачальником компонентів систем поверхневого дренажу та водовідводу. В асортименті компанії матеріали та комплектуючі для облаштування ефективної дренажної системи для будь-яких об’єктів: від приватної забудови до АЗС, складських та промислових територій.
Сепаратори нафтопродуктів (нафтоуловлювачі або маслобензовідділювачі) виготовляються з високоміцного поліетилену і мають стільникову (пустотілу) будову стінки корпусу. Призначені для очищення дощових стоків, талих і виробничих стічних вод з територій, на яких можливе забруднення стоків нафтопродуктами, важкими субстанціями (каменем, піском, гравієм тощо) і зваженими речовинами.
Сепаратори жирів (жировловлювачі або жировідділювачі) призначені для очищення стоків зі значним вмістом жирових субстанцій від кухонь, ресторанів і барів, виробничих підприємств харчової промисловості і т. д. Скидання стічних вод такого типу ускладнює проходження природних процесів очищення стоків і негативно впливає на функціонування каналізаційних систем, а продукти розпаду жирів є серйозною загрозою для навколишнього середовища.
Поліетиленові корпуси каналізаційних насосних станцій (КНС) з стільниковою конструкцією стінки є альтернативою залізобетонним і відповідають Технічним умовам. Каналізаційні насосні станції колодязного типу виконуються в повній монтажній комплектації.
Резервуари використовуються для зберігання чистої питної води, а також в якості пожежних резервуарів для води, необхідної для протипожежного водопостачання.

Реклама

Оголошення із рубрики "Сантехника, отопление, водопровод, канализация"переглянути все
33а17р, 16лс49п купим.
33а17р или аналог. Ду50 5шт Ду80 5шт Ду100 11шт. 16лс49п (16нж49п) Ру400 Ду32 5шт Ду50 5шт
Сантехника в Одессе
Доброго времени суток!Я представляю компанию СантехМир, которая занимается оптовой и розничной торго
Системы фильтрации воды для офисов Vi Tap от компании Vivreau
В настоящее время остается актуальным вопрос об очистке воды, которая поступает к конечному потребит
Энергосберегающие электродные котлы Обрій
Электродный котел "Обрий" - экономически самая выгодная система для водяного отопления. Экономия от
Накладные стеклянные умывальники KRAUS
В палитре умывальников KRAUS все доступное современной технологии богатство цвета: от самых ярких и
Биопрепараты для септиков Биоклин
1
Биопрепараты для септиков Биоклин

Биопрепарат Биоклин 1л. Высокая степень очистки септиков, выгребных ям, сепараторов жира, отстойников. Биопрепарат в жидком виде. Бактерии, которые содержатся в препарате находятся в активном виде. Как только бактерии попадают в органическую среду они устраняют ...

Туалетна кабіна утеплена 150х150х220см
4
Туалетна кабіна утеплена 150х150х220см

Утеплена туалетна кабіна з сендвіч-панелей на металопластиковому каркасі. Антивандальне металеве покриття. Колір під замовлення. Доставка по Україні.

Жироловки, сепараторы жира
1
Жироловки, сепараторы жира

Предлагаем сепараторы жира (жироуловители). Жироуловители предназначены для кафе, баров, общепитов, а также для частных домов, коттеджей и т.д. Цена: от 29900 руб

Сепаратори безперервної продувки
3
Сепаратори безперервної продувки

Типи сепараторів: 1. СП-0,15 (Ду=300, Ру=0,06МПа, Т=113°С, D=7 т/год) 2. СП-0,7 (Ду=600, Ру=0,7МПа, Т=170°С, D=13,75 т/год) 3. СП-1,5 (Ду=800, Ру=0,7МПа, Т=170°С, D=26,3 т/год)

внутрипольный конвектор Kampmann Кампманн
2
внутрипольный конвектор Kampmann Кампманн

Компания "Мир Конвекторов" предлагает купить внутрипольный конвектор  KAMPMANN | Кампманн | Конвекторы KAMPMANN  представляют собой идеальное решение для отопления помещений, в которых по эстетическим соображениям нежелательно применять напольные или настенные ...