Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Тепло, звуко, гідроізоляція  >  Супердифузійна підпокрівельна мембрана difoil-s (75м/кв в рулоні) (Угорщина)

   Супердифузійна підпокрівельна мембрана difoil-s (75м/кв в рулоні) (Угорщина)  (продам)


Продаємо мембрану підпокрівельну супердифузійну DIFOIL-S  (75м/кв в рулоні)  виробництва Угорщина та інші тепло- та звукоізоляційні матеріали в асортименті.

Мембрана застосовується для захисту стін від вологи і вітрових навантажень, використовується при монтажі стін з зовнішнім утепленням.

Розмір :

Ширина 1,5 м

Довжина 50м

В рулоні 75м2

Мінімальний роздріб від 5ти рулонів.

Матеріал: тришарова супердифузійна мембрана зеленого кольору (паропропускна гідроізоляційна мембрана між двома шарами поліпропіленового флісу), вітробар’єр.

Сфера використання: при покрівлі з одноразовою вентиляцією та для вентильованих фасадів. Матеріал призначений для використання для покрівлі з одноразовою вентиляцією (між підпокрівельною мембраною та покрівельним матеріалом) для вторинного захисту від потрапляння вологи та снігу в конструкцію покрівлі. Монтується безпосередньо на теплоізоляцію. Матеріал рекомендується використовувати в якості вітробар’єру у конструкціях вентильованих фасадів. При цьому, для забезпечення належного вітрозахисту, всі місця нахлесту потрібно склеїти.

Питома вага: 90 г/м2Паропропускна здатність (Sd): 0,05 м Водонепроникність: W1 Стійкість до температур: (-) 24º С – (+) 70º С Термін встановлення: 1 місяць

Можлива доставка


Реклама

Оголошення із рубрики "Тепло, звуко, гидроизоляция"переглянути все
Оргскло листове матове молочне 3мм, 4мм, 5мм
Продаємо оргскло листове матове молочне товщиною 3мм, 4мм, 5мм розміром 3050х2050мм, від
Фольга алюминиевая для гидроизоляции 100 микрон
Фольга алюминиевая для гидроизоляции 100 микрон
Фольга алюминиевая 50 микрон
Фольга алюминиевая 50 микрон