Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Стоматологія  >  Стоматологічні послуги від ДобродентK.S.

   Стоматологічні послуги від ДобродентK.S.  (пропоную)


Сучасна стоматологія ДобродентK.S. відкрила свої двері в 2020 році. Хоч і така молода, але з міцним фундаментом знань, з великим професійним досвідом фахівців, з прагненням рухатися тільки вперед, пізнавати нове в стоматології і слідувати новітнім технологіям. У нас є стратегія зростання, ідеї для вдосконалення і найголовніше — прагнення допомагати людям!
Ми — потужна команда молодих спеціалістів, під керівництвом сильного керівника — професіонала своєї справи. Результат нашої роботи — завжди гарна і здорова усмішка!

Ми поєднали професіоналізм і сучасні технології
Наші фахівці в своїй роботі використовують сучасне німецьке обладнання та високоякісні матеріали. Ми не тільки лікуємо, а й виявляємо проблемні ділянки на початкових стадіях. Для діагностики ми використовуємо ортопантомографію і радиовизиограф, такі інноваційні та високоточні прилади дозволяють передати і показати на екрані комп’ютера чітке зображення зубів у режимі реального часу і без друку на плівці.
Для нас дуже важливо, щоб відвідування стоматолога не супроводжувалося у Вас страхом і хвилюванням, Ви маєте можливість відчути, що таке безболісне і якісне лікування зубів.
Навіть якщо Ви зіткнулися з проблемою втрати зубів — не потрібно засмучуватися. В нашій сучасній цифровій лабораторії спеціалісти виготовлять різні ортопедичні та ортодонтичні конструкції. Ми зробимо все для Вашої здорової і гарної посмішки.

Ми дбаємо про безпеку і якість лікування
Безпека пацієнтів — один з найважливіших принципів в нашій роботі. Ми відповідально і бережно ставимося до кожного пацієнта. На сьогоднішній день існує велика кількість інструменту одноразового використання. Але також є інструмент багаторазового використання, який потрібно ретельно обробляти та дезінфікувати. Для цього ми використовуємо сучасний автоклав та упаковуємо інструменти в індивідуальні пакети.
Якісним лікування може бути тільки після постановки правильного діагнозу, якому передує ретельний огляд і проведення діагностики. На консультації спеціаліст детально розповість про варіанти, строки і вартість лікування.
Але не забувайте що, здоров’я зубів, як і здоров’я людини закладається в молодому віці. Тому дуже важливо доглядати за зубами змолоду і кожні півроку проводити гігієну, яка включатиме зняття зубного каменю, нальоту і полірування профілактичною пастою.

Ми надаємо повний спектр послуг хірургічної,ендонитчної,терапевтичної,ортодентичної,дитячої та ортопедичної стоматології.
Допомагаємо з гігієною ротовий порожнини та відбілюванням зубів

Працюємо для Вас:
ПН.-ПТ. 09.00-18.00
Наша адреса:
Закарпатська обл., Хустський р-н.,
с.Іза, вул. Учительська, 35

Реклама

Оголошення із рубрики "Стоматология"переглянути все
Стоматолог в Харкові клініка «Rishon»
Стоматологія у Харкові, наші переваги: Rishon – сучасний центр, у якому пацієнти отримують най
Стоматология
Стоматологический центр Qrd Dental Clinic. Стоматология находится в Киеве по адрес
Стоматологические услуги от «Вайдер» на Ахматовой, Киев
Здесь проводят любые процедуры по лечению зубов: от установки пломб и профчистки до импл
Протезування зубів для пенсіонерів
На жаль, ніхто з нас не молодіє. З роками всі системи людського організму підда
Стоматология WDR на Позняках
Наша работа основана на ключевых принципах: ПРАКТИЧНОСТЬ