Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Продукти харчування  >  Борошно, крупи, макаронні вироби  >  рисове борошно як загущувач у виробництві ковбасних- виробів і напівфабрикатів

   рисове борошно як загущувач у виробництві ковбасних- виробів і напівфабрикатів  (продам)

Ціна: договірна

Рисове борошно містить широкий спектр природних мікроелементів, вітамінів і мінеральних речовин, що мають високу біологічну цінність. Цей продукт можна додавати у м’ясну сировину як у сухому, так і в гідратованому вигляді. Також борошно виконує такі функції:
- зв’язує воду у співвідношенні 1:4, 1:6;
- при тепловій обробці зменшує втрати м’ясної сировини;
- утворює стійкі гелі.
Рисове борошно має властивість добре утримувати вологу. Так при виробництві рублених напівфабрикатів волога зберігається на - 100%, ковбасних виробів на - 600%. Водночас рисове борошно утримує жир на - 180%. На відміну від соєвого борошна і соєвого ізоляту, в рисовому немає жиру, що дає змогу м’ясопродуктам зберігати натуральний смак після термічної обробки.
Отже, рисове борошно можна використовувати у виробництві м’ясних продуктів як наповнювач, замінювати ним модифіковані крохмалі. При заварюванні рисового борошна отримують густу нейтральну за смаком масу, з якою дуже добре поєднуються різноманітні харчові компоненти (м’ясо, гриби, спеції та ін.). При виробництві паштетів і м’ясних консервів воно додає пластичності кінцевому продукту. М’ясні продукти, що містять рисове борошно, добре зберігаються. При його використанні об’єм кінцевого продукту зростає і при цьому в структурі кінцевого продукту не з’являється крохмальний присмак і не змінюється смак інших компонентів.


Реклама

Оголошення із рубрики "Мука, крупы, макаронные изделия"переглянути все
Мука пшеничная в/с
Продам 20т муки в/с в мешках по 7100грн/т с НДС от 1т.0662222063.
Продам Гречку
Компания «ДЖИ-ЕН-ЕЛ» реализует крупу Гречневую
Макаронные изделия
ООО"ТД"Киевская макаронная фабрика" г.Киев - крупнейший производитель макаронных изделий на Украине,
Макаронные и зделия
ООО"ТД"Киевская макаронная фабрика» г. Киев является мощнейшим предприятием макаронной промышленност
Куплю муку пшеничную оптом от производителя
Пшеничную муку оптом у производителя от 20 тонн, на постоянной основе. Самовывоз. Звоните.