Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Продукты питания  >  Кондитерские изделия  >  Оптові товари та карамельні вироби від компанії "RV"

   Оптові товари та карамельні вироби від компанії "RV"  (продам)

Автор: менеджер  (на портале c 26.04.2000)
Предприятие: Компанія «RV»
Местонахождение: Вербка, Волынская область
Дата публикации: 16.10.2018

Компанія «RV» понад 10 років успішно працює на ринку України та забезпечує своїх клієнтів якісними товарами за вигідними цінами. На її сайті https://rovik.com.ua/ представлені необхідні в кожному домі речі та найсмачніші карамельні вироби.

Власне виробництво льодяників «RV» на сучасному обладнанні гарантує високу якість та безпечність продукції. Яскраві карамельки на паличках прийдуться до смаку не тільки малечі, але й дорослим ласунам. Великий вибір кольорів та форм: ведмедики, зайченята, півники, фіксики, алфавіт та багато інших. Льодяники розфасовані у красиві коробочки двох розмірів – по 30шт та по 60шт.

Шанувальники французьких солодощів мають змогу придбати «Монпансьє», виготовлені в Україні, але за легендарною рецептурою. Для покупки доступні звичні коробочки по 30 гр та відерця вагою 0.9 кг. Для виготовлення карамельних виробів «RV» використовуються інгредієнти найвищого сорту, натуральні барвники та ароматизатори, тому солодощі можна без вагань давати найменшим діткам. Вся продукція сертифікована.

Також компанія «RV» є надійним постачальником популярних продуктових та побутових речей:

  • кондитерські вироби та снеки;
  • дитячі іграшки;
  • текстильна продукція;
  • одноразовий посуд;
  • господарські товари.

Великий вибір жуйок, серед яких є популярні «Love is», «Toffitella», «X-Fresh» та багато інших в оригінальних упаковках та формах. Дітям особливо сподобаються драже-іграшки, які стануть не тільки смачним, але й цікавим подарунком. Мармеладки, желейні черв’ячки представлені у великому пакуванні та в індивідуальних обгортках. В наявності завжди є шоколадні яйця для дівчат та хлопчиків з тематикою улюблених мультфільмів.

Ціни на усі товари представлені оптові, тому кожен покупець має змогу суттєво зекономити. По Волинській області замовлення доставляється кур’єром. Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями протягом 1-2 днів.

Комерційним підприємствам компанія «RV» пропонує співпрацю на вигідних умовах та тривале співробітництво.


Объявления из рубрики "Кондитерские изделия" посмотреть все
японский низко калорийный десерт Moshi
Предлагаем для отелей, ресторанов и кафе!!! Уникальную сладость из Японии, рисовые Мочи (моти) японс
Алкализированный какао-порошок производственный.
Продам Алкализированный какао-порошок производственный. Высокое качество. Жир 8-10%. Помол 40 мкм. Н
КАКАО ВЕЛЛА
Порошок из какао веллы. Хороший помол, растворимость.
КАКАО ПОРОШОК В АССОРТИМЕНТЕ
Какао порошок натуральный и алкализированный. Малайзия. Мешки по 25 кг. Возможна доставка.
Ириска, смесь для маффинов.
Продам ириску 8.5% жирность монолит 12кг. цена 11.50 гр/кг. а так же смесь для маффинов.
Брелки с номером авто.
2
Брелки с номером авто.

Ищете ИНТЕРЕСНЫЙ  подарок??? Брелок ГОС Номер по очень интересной цене!!!  Оригинальный подарок всем у кого есть автомобиль!  Маленький сувенир, который принесет огромную радость владельцу и не важно, мужчина то или женщина! Ведь их объединяет одно и тоже, ...