Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Информационно-образовательные  >  Все про податки в Україні

   Все про податки в Україні 

Автор: менеджер  (на портале c 24.11.2000)
Предприятие: ТОВ "Текслінк"
Местонахождение: Украина, Киев, Большая Васильковская улица, 9/2
Дата публикации: 19.04.2016

Зміни до податкового кодексу України вносяться дуже часто і прослідкувати всі нововведення достатньо складно. Електронний ресурс Taxlink вчасно сповістить та надасть пояснення щодо застосування оновлених норм. На сторінках видання спеціалісти аналізують систему оподаткування, а вразі можливості всі бажаючи можуть узяти участь у обговоренні певних питань.


З січня сплата податку на прибуток 2016 року відбувається за оновленими нормами. На сторінках онлайн-видання надані пояснення, щодо правил відрахування для організацій та підприємств будь якої форми власності та методів господарювання. Така інформація вельми корисна для бухгалтерів та економічних служб. З допомогою Taxlink ви зможете вчасно та правильно нараховувати податок та сплачувати його.


Робота над удосконаленням законодавства триває постійно задля виконання чисельних умов Євросоюзу відносно його адаптації до міжнародних норм. Подолання цього шляху одна з умов успішної євроінтеграції України та набуття нею повноправного членства. Робота настільки велика та складна, що потребує часу та зусиль багатьох людей. Онлайн-вісник, що швидко та на професійному рівні розтлумачить зміст та методологію застосування нових норм життєво необхідний у податковому просторі який постійно змінюється.


Звертаємо увагу наших користувачів на податок на додану вартість 2016, який має достатньо серйозне редагування. Він вважався одним з найбільш корумпованим і потребував змін для виключення можливості застосування неправомірних дій. Зміни торкнулися практично всіх платників. Мова йде про форму реєстрації власності, нюанси для відміни відрахувань і таке інше.


Процес децентралізації влади, що відбувається у країні, також враховується при розгляданні податкових питань. Це необхідно для перерозподілу потоків фінансування та надання більших повноважень представникам багатьох гілок влади на місцях. Але паралельно з розширенням можливостей вдосконалюються і методи контролю за використанням коштів. Схеми, що дозволяють прослідкувати всі потоки та виявити правомірність їх використання, розробляються багатьма спеціалістами на всіх рівнях.


Електронне видання Taxlink пильнує за всіма нововведеннями до будь яких норм податкового законодавства і залучає до роботи над тлумаченням змін найбільш поважних фахівців. З коментарями та аналітичними матеріалами всі бажаючі можуть ознайомитися без перешкод, та використовувати їх у роботі.