Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Побутові послуги, тварини, техніка  >  Ремонт та обслуговування побутової техніки  >  Ремонт та обслуговування кліматичного обладнання  >  Обслуговування кондиціонерів - підприємство “Ярта”

   Обслуговування кондиціонерів - підприємство “Ярта” 

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Приватне підприємство “Ярта”
Місцезнаходження: улица Промыслова, 27, Львів, Львовская область
Дата публікації: 30.03.2021

Клімат в Україні хоч і не є занадто суворим, але наші співвітчизники звикли скаржитись взимку на холод, а влітку на спеку. Від мінусових температур ще наші пращури вигадали рятуватися з допомогою опалення своїх домівок. А літню жару люди перемогли відносно недавно, винайшовши кондиціонери для охолодження повітря в приміщеннях. В останні роки вартість такого обладнання стає все більш відповідною до рівня українських заробітних плат. Охолодження зони перебування людей тепер все частіше зустрічається в домівках звичайних пересічних громадян. І це породжує попит на сервісне обслуговування кондиціонерів, адже такі роботи є необхідною складовою процесу збереження працездатності кліматичного обладнання.

Виробники кондиціонерів закладають якийсь визначений ресурс роботи свого обладнання. Але при умові, що користувач буде виконувати необхідні дії для збереження його справності. Наприклад не рекомендується використовувати кондиціонер для обігріву приміщення при мінусових температурах на вулиці. Крім того, обов’язковою умовою для довгого строку служби кліматичного обладнання є регулярне та вчасне проведення технічного обслуговування. Воно дозволяє зняти ті ризики, з якими стикається механізм кондиціонера через навантаження в процесі роботи. Якщо вчасно не чистити кондиціонер від нашарувань пилу, то мине небагато часу і вийде з ладу його силовий агрегат. Життя показує, що ремонт кондиціонера буде набагато дорожчим, а ніж ціла низка періодичних технічних обслуговувань.

Кондиціонер, який не обслуговують вчасно, не тільки ризикує вийти з ладу набагато скоріше, ніж той, який обслуговують. На додачу він буде в роботі демонструвати зниження свого технологічного потенціалу. Таке обладнання голосніше працює, більше поглинає електричної енергії та набагато гірше охолоджує повітря. З кондиціонера, який давно не бачив чистки та регламентних робіт, видувається повітрі з бактеріями, пилом та частинами бруду. Це може нанести організму людини непоправну шкоду. Розумні власники такої техніки не економлять на проведені обслуговування і звертаються до підприємства “Ярта”. Виконувати ТО самостійно, не маючи професійних навиків, теж ризиковано, адже помилкові дії можуть пошкодити агрегат.


Оголошення із рубрики "Ремонт и обслуживание климатического оборудования"переглянути все
Вентиляция и очистка воздуха от загрязнений
Чистый воздух - очистка и фильтрация
Рассрочка на монтаж/установку: Вентиляция и Кондиционирование
Даём рассрочку на материалы для всех видов работ: вентиляции, кондиционирования, отопления и ре
Чистка/промывка теплообменников газовых котлов и колонок
Сервисное обслуживание газового котла в Киеве и Киевской области Профилактику газовых котлов н
Ремонт и подключение Бойлера Бровары
ВНИМАНИЕ! СОБЛЮДАЮ САНИТАРНЫЕ НОРМЫ ВО ВРЕМЯ КАРАНТИНА, РАБОТАЮ В ЗАЩИТНОЙ МАСКЕ И ПЕРЧАТКАХ
Кондиционирование
Кондиционирование – охлаждение и нагрев воздуха в помещении, подготовка воздуха к оптимальным услови