Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Побутові послуги, тварини, техніка  >  Ремонт та обслуговування побутової техніки  >  Ремонт та обслуговування кліматичного обладнання  >  Установка кондиціонерів у Львові

   Установка кондиціонерів у Львові 

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Компанія BNclimate
Місцезнаходження: улица Владимира Великого, 16, Львів, Львовская область
Дата публікації: 13.04.2024

Компанія BNclimate пропонує послуги з встановлення кондиціонерів у будь-яких приміщеннях. Подробиці на нашому сайті https://www.bnclimate.com/product-category/montazh/montazh-kondytsioneriv/ Ми маємо штат сертифікованих фахівців, які готові провести всі роботи швидко, якісно, з гарантією протягом 1 року. На час гарантійного терміну ми беремо на себе діагностику несправностей та ремонт кліматичного обладнання, надаючи послуги безкоштовно. Однак, звертаємо вашу увагу, що гарантійні умови не поширюються на товари, придбані в інших магазинах.

Як відбувається процес встановлення

Внутрішній блок спліт-системи розміщується на стіні, а зовнішній блок розміщується зазвичай під вікном. Якщо доступу безпосередньо з вікна немає, необхідно скористатися послугами професійних альпіністів. Монтаж за допомогою альпіністів — послуга, яка надається за додаткову плату. Стандартний монтаж передбачає, що відстань між внутрішнім та зовнішнім блоками не перевищує п'яти метрів, а кут нахилу міжблокової траси від внутрішнього блоку повинен дорівнювати від трьох до п'яти градусів. В іншому випадку виведення дренажу вирішується інженерними методами з використанням додаткових дренажних помп. Такий монтаж визначається вже на етапі виміру та розмітки дренажних трас. Замірник обов'язково сповіщає замовника, оскільки це впливає на кінцеву вартість установки.

Зовнішня стіна не повинна перевищувати 90 см, в ній свердлиться отвір необхідного діаметру для міжблокової траси, в якій будуть розміщені силовий дріт, дренажна та фреонові трубки. Якщо стіна має велику товщину, ці роботи проводяться за додаткову плату із застосуванням альпініста. Для відведення конденсату дренажна трубка виводитиметься від стіни на відстань, як правило, десять-п'ятнадцять сантиметрів, але можуть бути й інші варіанти, як наприклад виведення дренажу в каналізацію. Після проведення всіх етапів установки наступають найважливіші і вкрай необхідні роботи, це вакуумування, пробний пуск і перевірка всієї системи в цілому на різні режими роботи (нагрів, охолодження).

Де може проводитись установка кондиціонера

Наші спеціалісти виконають монтаж у житлових будинках, комерційних приміщеннях, державних та навчальних закладах, на промислових об'єктах. Наші фахівці мають ліцензію на даний вид діяльності, а також багаторічний досвід роботи. З прикладів виконаних робіт ви можете ознайомитись у галереї.

Чи можливе встановлення кондиціонера на старі траси

На жаль немає. Це пов'язано з тим, що у спліт-системах минулого покоління використовується фреон старого типу R22, який не сумісний із фреоном R410, що застосовується у кондиціонерах з 2013 року. Причина проста: у цьому випадку виникає ймовірність змішування фреонів різного виду і в результаті з'являється маслянистий осад, який швидко забруднює компресор та трубки. Винятком є спліт-системи Mitsubishi Electric. Конструктивно вони виконані з префільтром, який затримує маслянистий осад, що утворився при змішуванні різних видів фреону.

З якими виробниками працюєте?

Наша компанія сертифікована більшістю відомих фірм як торговий партнер. Саме тому ми пропонуємо повний спектр з продажу, встановлення та обслуговування кондиціонерів від більш ніж 30 світових виробників. Установка та обслуговування здійснюються лише згідно з укладеним договором. Ми працюємо без посередників та надаємо гарантію на всі свої послуги.

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua