Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Канцтовари, сувеніри, біжутерія, годинник  >  Подарунок на весілля, день народження, ювілей- Шкіряна Книга мого роду, сімейний літопис,фотоальбом

   Подарунок на весілля, день народження, ювілей- Шкіряна Книга мого роду, сімейний літопис,фотоальбом  (продам)

Ціна: 6 500 грн.

Шкіряна Книга мого роду сімейний літопис - це хранилище історії сім'ї, визначних сімейних подій, особливих думок, фотографій, сімейного дерева. Ця книга особлива, адже вашим дітям и онукам буде дуже цікаво знати з чого все починалося? Через якихось 5 років ви вже будете інші, адже час біжить швидко, і вам самим буде цікаво подивитися на себе в минулому. Цей Манускрипт - сімейна цінність, яка буде зберігатись із покоління в покоління і приносити приємні спогади в ваше буденне життя. Книга мого роду - це приємний подарунок на сімейне свято, подарунок для близьких і рідних. Є варіанти на українській і російській мові. Більше дивіться на сайті
Характеристики книги:
Матеріал - натуральна шкіра;
Книга виготовлена вручну, з використанням конгревного тиснення; 
Розмір 30х25х5 см;
60 сторінок на кільцях.
Зроблено в Україні.
Доставка по всім містам України - Новою поштою без передплати

Реклама

Оголошення із рубрики "Канцтовары, сувениры, бижутерия, часы"переглянути все
Эльфийская ветвь налобное украшение веночек ободок диадема фиолетовый сиреневый косплей костюм сцена танцы
Авторское фэнтезийное украшение для волос " Эльфийская ветвь" - это сочетание сияющих радужных крист
Фляга 210 грамм Материал – нержавеющая сталь Stainless
Продам отличную флягу в стиле старый сундук! Декупаж, походная 210 грамм!
Подарочные кофейные наборы из мрамора "Coffee-East"
Эксклюзивный элитный подарок для VIP! Восточная сказка 1001 ночи! 12 кофейных аксессуаров в стари
Кассиопея - жемчужный хрустальный гребень заколка изумрудных белый
"Кассиопея" - новая авторская работа выдержана в лаконичном стиле. Чёткие , строгие линии сочетаются
3D Стерео Варио календари, открытки (3D, анимация, зум, морфинг)
Календарь, открытка со cтерео варио эффектом (3D, анимация, зум, морфинг) привлекают внимание потреб