Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Земельні ділянки  >  Продам земельну ділянку біля Букавеля

   Продам земельну ділянку біля Букавеля  (продам)

Ціна: 3 500 $

Ділянка 5 сотих , 2км від Буковеля вартість за сотку є можливість докупити ще 5 сотих поряд . Ділянка розміщена неподалік центральної дороги, попри ділянку проходить проїздна дорога, є лінія ел. мереж,  з ділянки відкривається чудовий краєвид


Реклама

Оголошення із рубрики "Земельные участки"переглянути все
Срочно продам земельну ділянку
Земельна ділянка під забудову,  відстань до центру селища 800м і 1. 5км, є газова і елек
Продам земельный участок на берегу моря 7соток Одесская область, Южный, Сычавка - Коблево
Продам земельные участки на берегу моря от 7 до 10 соток (3-я, 4-я линия от моря) по 1100у.е. за сот
Срочно! Яготин продам участок земли с постройками!
В центре Яготина,  кадастровый номер есть,  на берегу речки Иржавец,  на участке старень
Продам 3 ком, видовую квартиру на Победе!
Здравствуйте, предлагаю приобрести 3-х комнатную видовую квартиру!Квартира светлая, с ви
Готовый бизнес
В связи с переездом продаётся готовый успешно действующий бизнес в городе Днепрорудный,
Земельна ділянка 1га з озером біля заповідника с.Літочки
10
Земельна ділянка 1га з озером біля заповідника с.Літочки

Продається земельна ділянка 1 га в екологічно чистому чудовому місці в с. Літочки, межує з Заповідником Залісся. Розмір ділянки 1 га, з них 30 соток під забудову, 70 соток ОСГ. На цих 70 сотках знаходиться озеро з островом і альтанкою, до річки Любич 1 ...

Продам земельну ділянку біля лісу
1
Продам земельну ділянку біля лісу

Продам рівну земельну ділянку біля лісу 20с. у с. Халеп'я. Поруч центральна дорога, комунікації. 10 хв. до р. Дніпро. Власник

Земельна ділянка біля м. Хмельницький
3
Земельна ділянка біля м. Хмельницький

Продається Фасадна земельна ділянка площею 50соток(100м*50м) в районі круга на Кам’янець-Подільський (в районі терміналу Нової пошти).Призначення - комерція. Кадастровий номер: 6825087300:03:011:0011. Комунікації можна підвести, розташовані в 500м. ...