Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Унікальна термо подушка Chillow, термоподушка Чіло, холодний компрес

   Унікальна термо подушка Chillow, термоподушка Чіло, холодний компрес  (продам)

Цена:190 грн.

Унікальна термоподушка Chillow - це практично панацея від головних болів, опіків на обличчі після засмаги, допомога при набряках в області шиї і багатьох інших недугах.

Всім відомий той факт, що вплив холоду (кріотерапія) здатне, наприклад, обмежити запальні процеси, заспокоїти місце опіку, зупинити кровотечу, позбавити від сердечного болю і прискореного серцебиття і.т.д.

А кому не хотілося в жахливо-жаркий, літній день доторкнутися до прохолодної подушки? Властивості Chillow подушки, яка виготовлена за новітніми технологіями, здатні підтримувати потрібну і комфортну температуру, при цьому позитивно впливаючи на процес відновлення після різних психофізичних навантажень.

Подушка Chillow чудово допомагає при болях у спині, спинному мозку, хребті. Відомі випадки, коли подушку застосовували 2 рази на день, абсолютно рятувало від страждань.

Використання подушки Chillow доцільно також при підвищеній температурі як у дітей так і дорослих, при застоях крові, травмах, набряклості і м'язових болях, а також швидко знімає втому ніг і розслабляє м'язи. Особливо високу оцінку отримала подушка Chillow серед гінекологів, які рекомендували жінкам у період менопаузи для зменшення нічної пітливості.


Реклама

Объявления из рубрики "Потребительские товары" посмотреть все
дверь металлическая
Дверь металлическая сделанная под заказ, 1х2м. полностью обшита, покрашенная, два замка,
Купить.Набор для шитья One Second Needle, набор для шитья Ван Секонд Нидла.
Купить.Набор для шитья One Second Needle, набор для шитья Ван Секонд Нидла. Если в
Зеркала и стекла в Киеве
Не знаете где купить зеркало или стекло в Киеве? Обращайтесь в компанию "Люкс-Зеркало"!
Подставка под локоть при работе с мышью Xu Xin 1, подлокотник Ксу Ксин 1 (450 мм) Киев
Подставка под локоть при работе с мышью Xu Xin 1, подлокотник Ксу Ксин 1 (450 мм) Киев Ес
Горчичный порошок для мытья посуды – 500мл.
Горчичный порошок для мытья посуды – 500мл. Горчичный порошок для мытья посуды (сухая горчица)
Одеса Купити Крісла Relax для домашнього кінотеатру в магазині меблів Mebel Company за кращою ціною. Доставка по Україні. Замовлення онлайн 24 7 або

Продам Дніпро Купити Крісла Relax для домашнього кінотеатру в Україні за кращою ціною швидко і зручно Одеса Крісло реклайнер - це крісло для відпочинку, в якому є декілька додаткових функцій. Чернівці Коли Ви сідаєте в крісло з реклайнером, Ви занурюєтеся в ...