Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Відпочинок, спорт, полювання, рибальство  >  Товари для спорту  >  Футбольное поле Акция

   Футбольное поле Акция  (продам)

Ціна: 6 000 Євро

Поле для мини-футбола, размеры 24х12м.
В стоимость входит:
- укладка травы, производства компании RICCO (Польша), высота ворса - 60мм.
- просыпка травы песком
- просыпка травы резиновым гранулятом
- разметка
- ворота
- мяч


* ограждение и освещение в стоимость не входят!!!

Цена указана с учетом готового основания (асфальт, бетон, дренажная подушка)
Супер предложение!!! Срочно!!!

Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Товары для спорта"переглянути все
Бандаж Полная Защита GC1
Размер – M, L, XL.  M: 120 — 145 фунтов  L: 145 — 190 фунтов XL: 190 —
Защита паха для мужчин. Climacool.
Размер – S, M, L, XL. Цвет - белый. Защита паха - мужская Производител
Бандаж мужской"Gents' "csg-6048
Размер – S, M, L, XL. Материал – хлопок. Бандаж - мужской. Производите
Капа силиконовая одинарная. Код AS137
Капы - односторонняя. Материал – силикон. Производитель – Adidas, Пакистан.
Помогу похудеть
Я знаю не понаслышке, как носить на себе лишние килограммы, в моем случае 50+кг. И я хочу помоч
Хореографічні, балетні станки
10
Хореографічні, балетні станки

Виготовляємо станки стаціонарні, переносні, пересувні на коліщатках. Однорядні, дворядні, підлогові, настінні. Кронштейни можуть бути металеві з нанесенням полімерного порошкового покриття або виготовлені з матеріалу нержавіюча полірована сталь. Поручень-воскований дуб, ...

Сітки для футболу, волейболу , тенісу, бадмінтону, баскетболу, хоккею
10
Сітки для футболу, волейболу , тенісу, бадмінтону, баскетболу, хоккею

Сітки для футболу,  волейболу , тенісу,  бадмінтону,  баскетболу, хоккею -  від виробника. Сітки для ігрових видів спорту від аматорського до професійного рівня: сітки футбольні,  міні футбольні, гандбольні,  для пляжного футболу; сітки  волейбольні,  для ...

Доріжки для басейну, тумби стартові
8
Доріжки для басейну, тумби стартові

Доріжки  для басейну, тумби стартові - від виробника. Доріжки  для басейну 25м, 50м (можна виготовити за розмірами замовника), кріплення для доріжок. Тумби стартові з нержавійки від простого до професійного рівня. Здійснюємо доставку та монтаж. Також пропонуємо ...

Волейбольні стійки, сітки
10
Волейбольні стійки, сітки

Волейбольні стійки, сітки для вуличних спортмайданчиків та спортивних залів від виробника.Виробляємо: волейбольні стійки, сітки, антени, вишки суддівські.Також пропонуємо інше спортивне обладнання асортименті. Доставка, монтаж. Всю продукцію можна побачити і ...

Мати гімнастичні для навчальних закладів та домашнього користування
6
Мати гімнастичні для навчальних закладів та домашнього користування

Мати гімнастичні для навчальних закладів та домашнього користування від виробника. Пропонуємо мати гімнастичні, чохол шкірзамінник, набивка поролон, на блискавці, з ручками розміри: 1,0 х2, 0х0, 1 1,0 х1, 0х0, 1 Кольори: чорний. червоний, синій. жовтий, комбіновані. ...