Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Канцтовари, сувеніри, біжутерія, годинник  >  Перлина сяюча ніжна нюдовий рожевий гілочка гребінь заколка кришталева випускний

   Перлина сяюча ніжна нюдовий рожевий гілочка гребінь заколка кришталева випускний  (продам)

Ціна: 570 грн.

Авторська прикраса з перлин айворі та кришталевих бусин у ніжних нюдових відтінках - стане чудовою родзинкою для завершення святкового образу! Для покращення  кріплення у зачісці , на кінцях гілочки знаходяться петельки, вони виконують роль направляючих і за допомогою шпильок чи невидимок їх можна підтягнути.
Прикраса гнучка, тому її можна викласти - по формі локонів, пучка і т.п.,спрямовуючи гілочки дзеркально, або в одну сторону уверх ( як на фото). А наявність гребінця- дозволить якнайкраще закріпити у волоссі.

На останньому фото, для порівняння, приклад моєї гілочки ( без гребня) та гілочки - гребінця у білих відтінках , під назвами- Сяюча перлина та Перлина сяюча є на моїй сторінці тут, на сайті .

Довжина приблизно 26-28 см., дивіться більше прикрас у моєму магазині.


Склад:
фурнітура у кольорі срібла, перлини різних форм, кришталеві бусини ніжних нюдових відтінків, краплі кришталеві та кристали кольору пильно -рожевої троянди .
Доставка:
Передплата на карту в день замовлення. Пересилання НП за рахунок отримувача (1-3 дні). 

Реклама

Оголошення із рубрики "Канцтовары, сувениры, бижутерия, часы"переглянути все
Подарунок на весілля, день народження, ювілей- Шкіряна Книга мого роду, сімейний літопис,фотоальбом
Шкіряна Книга мого роду сімейний літопис - це хранилище історії сім'ї, визначних сімей
гілочка віночок фіолетовий сливовий Маріса
 Нова авторська гілочка/віночок "Маріса" виконана з кришталевих намистин яскравих і соковитих сливов
M19-470006, Набор для изготовления открыток, разноцветный
Набор для самостоятельного изготовления праздничных открыток со своим дизайном. 8 двойных заготово
Эльфийская ветвь налобное украшение веночек ободок диадема фиолетовый сиреневый косплей костюм сцена танцы
Авторское фэнтезийное украшение для волос " Эльфийская ветвь" - это сочетание сияющих радужных крист
Крила ангела гребінь сережки пір'я марабу білий ретро чікаго стиль гетсбі
Крила ангела  - авторські прикраси для чарівних леді та міс. Поєднання білого не фарбованого пір'я м