Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Канцтовари, сувеніри, біжутерія, годинник  >  Крила ангела гребінь сережки пір'я марабу білий ретро чікаго стиль гетсбі

   Крила ангела гребінь сережки пір'я марабу білий ретро чікаго стиль гетсбі  (продам)

Ціна: 460 грн.


Крила ангела  - авторські прикраси для чарівних леді та міс. Поєднання білого не фарбованого пір'я марабу з кришталевими бусинами у біло- сріблястих відтінках надає виробам ніжності і невагомості. Прозорі і білі кристали доповнюють дизайн свіжими та чистими нотами.

Комплект стане незамінним аксесуаром для корпоративів, тематичних вечірок в стилі ретро , весільним доповненням образу наречених та інших святкових подій.

Серія прикрас може бути у чорному кольорі ( дивіться мій комплект "Крила ночі" на останньому фото) в магазині  та винно- коричневому відтінку.
Продається як комплектом ,так і окремо кожен лот. Можливе виконання шпильки в такому ж дизайні.

- Гребінь - 460 грн.
- шпилька - 340 грн.
- сережки - 460 грн .

Комплектом - ВИГІДНІШЕ, В ПОДАРУНОК КУЛОН!

Розміри:
- гребінь 13*10 см (ширина-висота)
- сережки 10*11 см (ширина-висота)
Заміри з пером - подані приблизно. Заміри з пером - подані приблизно. Так як пір'я натуральне і дуже важко підібрати два схожих, то розміри і форма розташування можуть відрізнятись від фото.

Доставка:
Передплата на карту в день замовлення. Пересилання по Україні - Новою Поштою.,1-3 дні за рахунок отримувача.


Реклама

Оголошення із рубрики "Канцтовары, сувениры, бижутерия, часы"переглянути все
3D Стерео Варио календари, открытки (3D, анимация, зум, морфинг)
Календарь, открытка со cтерео варио эффектом (3D, анимация, зум, морфинг) привлекают внимание потреб
Силиконовые браслеты от компании BrasletiTop
Силиконовые браслеты - современные оригинальные аксессуары, предлагаемый многочисленными
Свеча восковая с ароматом "денежный рост"
Свеча помогает увеличению ваших доходов и денег. сядьте удобно и расслабьте
Изготовление бейджей на заказ от «AGP group»
Некоторые сферы профессиональной деятельности человека требуют установления четкой и лег
Солнцезащитные очки Chanel полароид зеркальные (реплика)
Эффектные женские солнцезащитные очки Chanel с защитной линзой полароид прекрасно допол