Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Свічка господарська

   Свічка господарська  (продам)

Автор: Красоха Назар  ( 13.01.2001)
Підприємство: ТзОВ "КРАПЕТ"
Місцезнаходження: Україна, Київська область, КИЇВ
Дата публікації: 16.07.2001

Пропонуємо
Свічку господарську (власного виробництва)
30-см.довжиною, 85г.-вагою,час горіння 12 годин, упаковка 100 шт ЦІНА 1уп-37 грн.
м.Львів ТзОВ "КРАПЕТ"
krapet@ipm.lviv.ua
тел/факс 8 (0322)354325

Реклама

Оголошення із рубрики "Потребительские товары"переглянути все
аппаратура
Срочно покупаем аппаратуру для обнаружения небольших металлических объектов в грунте, глубиной до 10
Эксклюзивные товары с доставкой!
Эксклюзивные высококонцентрированные экологически чистые товары по уходу за домом и многое другое пр
ПРОДАМ СПИЧКИ ДЁШЕВО
продам спички - цена в Днепропетровске 0.039 грн - 1 кор.
Ультразвуковой прибор для дрессировки и защиты
Уникальный ультразвуковой прибор DAZER для дрессировки и защиты ваших собак. http://stirax.boom.ru
продажа металлоискателей
продается металлоискатель подробности на сайте www.i.com.ua/~detector
Вітражні світильники для ніш, стелі, стін. Світильники вітражні підлогові та ландшафтні.
10
Вітражні світильники для ніш, стелі, стін. Світильники вітражні підлогові та ландшафтні.

Студия витражей и декора Волна предлагает: Витражные светильники для потолка и стен. Витражи в нишах. Светильники витражные напольные и ландшафтные. г. Белая Церковь, ул. Первомайская 10/28 (автобусний парк) Т/ф 04563 5-22-78, моб. 050 334-08-15, 098 546-46-70. ...

Электрошокер Scorpion 1102 Power Police .Новинка
3
Электрошокер Scorpion 1102 Power Police .Новинка

Приобретая у нас электрошокер 1102, Вы получаете в ПОДАРОК запасной аккумулятор, что позволит Вам пользоваться электрошокером в 2 раза дольше без подзарадки.Электрошокер 1102 Power Police компактная и удобная модель высокого вольтажа имеющая форм-фактор фонарика. ...

Продам икону Св.Николай
2
Продам икону Св.Николай

Икона вышитая бисером.Возможна продажа с рамочкой и без.Доставка любым удобным способом.

Світильники Mighty Light ML00237
6
Світильники Mighty Light ML00237

Автоматичний світильник Mighty Light Mighty Light - це неймовірно ефективний світильник автоматичного спрацьовування, що забезпечує комфорт і безпеку у вашому домі. Датчик руху, світлодіодні вогні для автоматичного освітлення в приміщенні або на вулиці. Світильник ...

Нічник свіча Задуй мене Electronic Candle
3
Нічник свіча Задуй мене Electronic Candle

Електронна світлодіодна свічка мерехтить як справжня свічка. Створює тривале, реалістичне світло, яке чудово імітує полум'я свічки, усуваючи відкритого полум'я . На відміну від реального полум'я свічки, електронна світлодіодна свічка буде горіти вічно, і ...