Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Антикваріат, мистецтво, колекціонування, книги  >  Книги  >  Російсько-український ветеринарний словник Ярема Я. Я., Погребняк 1964 Київ Наукова думка Сторінок: 380с. цена до 30 06 2017

   Російсько-український ветеринарний словник Ярема Я. Я., Погребняк 1964 Київ Наукова думка Сторінок: 380с. цена до 30 06 2017  (продам)

Ціна: 95 грн.



 Російсько-український ветеринарний словник  Ярема Я. Я., Погребняк 1964  Київ Наукова думка Сторінок: 380с. 12000 термінів

Реклама

Оголошення із рубрики "Книги"переглянути все
Защита Алёхина. Автор: Владимир Багиров
Защита Алёхина. Автор: Владимир Багиров. Из-во «Физкультура и спорт», М., 1987г. Формат изда
Лучший справочник по математике - Бронштейн И. Н., Семендяев К. А.
Бронштейн И. Н., Семендяев К. А. — Справочник по математике для инженеров и учащихся втузов [1980].
Подарочные книги предлагаю.
       В каталоге представлено более 300 уникальных по исполнению коллекционных книг, и
Волкотруб І. Т. Бесіди про художнє конструювання. Радянська Школа \в объявлении 10 фото Могу выслать почтой.
Волкотруб І. Т. Бесіди про художнє конструювання  Беседы про художественное конструирование. И.Т. Во
Давид Кугультинов.Библиотечка избранной лирики \ Могу выслать почтой.
Давид Кугультинов. Избранная лирика    Год выпуска 1966 Сох
Книга пам яті жертв голодомору
6
Книга пам яті жертв голодомору

"Національна Книга Пам"яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні". 950 сторінок.

Иероглифический словарь-ключ
6
Иероглифический словарь-ключ

Иероглифический словарь-ключ. Дополнение к японско-русскому словарю   Автор: Борис Никольский Москва «Русский язык», 1988 г. – 224 стр. Язык: Японский Размер: 205 x 260 мм (энциклопедический формат) Твердый переплет Тираж  14 200 экз.   Издание включает около ...

Тлумачний словник української мови 172
1
Тлумачний словник української мови 172

Довідник укладено відповідно до чинного українського правопису з урахуванням змін, які сталися останнім часом у мовному складі. Він містить повні й зрозумілі формулювання значень загальновживаних слів української мови, професіоналізмів, слів іншомовного походження, ...