Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Антикваріат, мистецтво, колекціонування, книги  >  Книги  >  Ярема Я.Я., Погребняк Л.П. Назва: Російсько-український ветеринарний словник Місто: К. Рік: 1964 Сторінок: 380с.

   Ярема Я.Я., Погребняк Л.П. Назва: Російсько-український ветеринарний словник Місто: К. Рік: 1964 Сторінок: 380с.  (продам)

Ціна: 200 грн.

Ярема Я.Я., Погребняк Л.П. Назва: Російсько-український ветеринарний словник Місто: К. Рік: 1964 Сторінок: 380с.
Шифр:636/9Авт. знак:ЯАвтор:Ярема Я.Я., Погребняк Л.П.Назва:Російсько-український ветеринарний словникМісто:К.Рік:1964Сторінок:380с.ББК:636+413Тип документу:Книга

Реклама

Оголошення із рубрики "Книги"переглянути все
Книга Самоанализ - познайте себя, а не свою тень!
Кому вы в последний раз не помогли? Кому вы не смогли помочь, хотя пытались? Хотели бы
продам книги
продаю книги из личной коллекции. собрания сочинений Лермонтова Лолстого Пушкина... и много другой л
Продаем учебники английского языка Smartway
Продаем учебники английского языка SMARTWAY BASIC ENGLISH GRAMMAR. Более детально на сай
пикап. Богачев
Продается книга:  1.САМОУЧИТЕЛЬ ПО СОБЛАЗНЕНИЮ. ЛУЧШАЯ в этой тематике - "П
Справочник. Съедобные и ядовитые грибы Карпат
Книга-справочник С.П.Вассер - Съедобные и ядовитые грибы Карпат. Издательство Карпаты, Ужгород, 1990
New English-Ukrainian Medical Dictionary 75 000 terms Новий англо-український медичний словник
1
New English-Ukrainian Medical Dictionary 75 000 terms Новий англо-український медичний словник

У словнику вміщено близько 75 000 термінів із основних розділів клінічної й теоретичної медицини, клінічної імунології, імуногенетики, радіології, авіаційно-космічної медицини, а також медичного устаткування. Крім загальновживаної термінології з анатомії, фізіології, ...

Справочник молодого электрика по электротехническим материалам и изделиям. Никулин Н.В.
2
Справочник молодого электрика по электротехническим материалам и изделиям. Никулин Н.В.

Продам книгу Справочник молодого электрика по электротехническим материалам и изделиям. Никулин Н.В. Смотрите оригинальные фотографии. Вы покупаете предмет, который видите на фото и в описании. Внимательно ознакомьтесь с условиями доставки и оплаты. Оплата ...