Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Сільськогосподарське обладнання  >  Виробництво, продаж ЗТС-60

   Виробництво, продаж ЗТС-60  (продам)

Автор: Жигадло Юліана  ( 13.10.2010)
Підприємство: ТОВ "Світ"
Місцезнаходження: Україна, Житомирська область, Житомир
Дата публікації: 09.03.2011

ТОВ „Світ” виробляє, продає і ремонтує зерно навантажувачі ЗТС-60/100.

Зернонавантажувач самопересувний ЗТС-100 призначений для механізації робіт, пов’язаних з навантаженням і розвантаженням зерна на відкритих токах та коморах. Виготовляємо одно- і двохпоточні зернонавантажувачі ЗТС-100 з бажаною для замовника висотою погрузки.
Дальність викиду зерна залежить від виду с.г.культури і становить до 20 метрів. Гарантується справність зернонавантажувача терміном 12 місяців з дня вводу в експлуатацію при умові виконання умов експлуатації.
Зернонавантажув ач можна перевозити в кузові автомашини, при цьому труба з носком знімається.
Вартість нового зернонавантажувача ЗТС-100 – 49 500 грн, ЗТС-60 – 36 000 грн.
Чекаємо замовлень!

Реклама

Оголошення із рубрики "Сельскохозяйственное оборудование"переглянути все
куплю
куплю чешську хмелесушку. В будь-якому стані.Розгляну будь-яку пропозицію.
Калифорнийские черви
Черви калифорнийские для самостоятельно выращивания - разведения, на ферме, на даче в компостной
ВЕНИК СОРГО
Изготовление и продажа веников. Продаём веники сорго нового урожая. принимаем заказы на изготовление
Протруювач зерна
Продам протруювач зерна. Недорого.
инвестиционные проекты
Чешская компания "AgroexpoCZgroup" a.s. (г. Прага) - производитель - экспортер современного технолог
Распродажа Форма для заливки садовых дорожек моя дорожка 60•60•6см 85грн., Распродажа Форма для заливки садовых
7
Распродажа Форма для заливки садовых дорожек моя дорожка 60•60•6см 85грн., Распродажа Форма для заливки садовых дорожек моя дорожка 60•60•6см.- 120грн.

 РАСПРОДАЖА!!! Форма для садовой дорожки "Моя дорожка" Отправка по всей Украине! Оплата при получении. 1шт "Моя дорожка" -110 грн 2шт "Моя дорожка" -220грн 4шт "Моя дорожка" -440грн. ФОТО СООТВЕТСТВУЕТ Материал: износостойкий пластик (полипропилен); ДхШхВ: ...

Емкости хлебные 25,30,40,50,60 м.куб.
3
Емкости хлебные 25,30,40,50,60 м.куб.

Емкости хлебные 25, 30,40,50,60 м.куб. Хранение зерна, муки, комбикорм